Пономарьов, Хома та Тополя випустили пісню “Темна нічка”, присвячену військовим

Пономарьов, Хома та Тополя випустили пісню "Темна нічка", присвячену військовим

Олександр Пономарьов, Михайло Хома та Тарас Тополя презентували нову патріотичну роботу “Темна нічка”.  Ця пісня, присвячена військовим та їх коханим і близьким: матерям, донькам, сестрам.

Автором слів та музики став Олександр Пономарьов. Як повідомляється, він написав композицію під час чергової поїздки з благодійними концертами просто в машині.

Протягом широкомасштабної війни Олександр створив чимало пісень, всі вони завжди мали на меті підбадьорити народ у такі важкі часи, оспівати відвагу і силу наших військових. Знаю, що Олександр Пономарьов разом з Михайлом Хомою зібрав сотні мільйонів гривень для ЗСУ, виконуючи ці пісні на благодійних концертах. Я завжди з радістю відкликався на запрошення долучитися до його творчості, бо ми – друзі, а ці пісні  – дійсно на часі, і люди сприймають їх як народні“, – зазначив Тарас Тополя про пісню та дружбу з Пономарьовим.

Вперше почути пісню наживо можна в Києві на концерті 20 квітня. Олександр Пономарьов та Михайло Хома презентують у Національному Палаці Мистецтв «Україна» нову масштабну спільну програму – «Україна переможе».