Пономарьов та Хома збирають разом Палац “Україна”: коли концерт

Пономарьов та Хома збирають разом Палац "Україна": коли концерт

20 квітня у Національному Палаці Мистецтв «Україна» відбудеться великий концерт “Україна переможе” від Олександрв Пономарьова та Михайла Хоми. Співаки презентують нову масштабну спільну програму у супроводі Заслуженого академічного Ансамблю пісні й танцю ЗСУ.

Мета концерту: зібрати на FPV-дрони для тактичного підрозділу особливого призначення Г.Р.І.М. у складі 41-ї ОМБр ЗСУ.

Дует Олександра Пономарьова та Михайла Хоми полюбився слухачам від самої своєї появи, підірвавши український інфопростір піснями “Україна переможе”, “Гей, соколи!” та багатьма іншими. Ці пісні стали розрадою та підтримкою мільйонів українців у найважчі часи, вони підіймали бойовий дух та гуртували людей. 

20 квітня на сцені легендарного палацу «Україна» прозвучать і улюблені хіти “Горить, палає техніка ворожа”,  “Києве мій”, “Чому”, “Я люблю тільки тебе”, “Ніколи нікому”, і прем’єри. В цей день вперше наживо прозвучить нова пісня, присвячена українським військовим, яку нещодавно написав Олександр Пономарьов. 

Грати цього вечора буде легендарний Заслужений академічний Ансамбль пісні й танцю Збройних Сил України під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України, полковника Дмитра Антонюка.  Це один з найуспішніших професійних колективів України, що співпрацює з Енніо Морріконе, “ВВ”, “Скрябін” та іншими зірками.

Квитки за посиланням.

Нагадаємо, раніше Пономарьов та Хома під час благодійного вечора зібрали 2 млн гривень.