POSITIFF: «Я ДУЖЕ ЗАКОХАНИЙ В ОДНУ ЖІНКУ!» Олексій Завгородній дав відверте інтерв’ю наприкінці року

POSITIFF: «Я ДУЖЕ ЗАКОХАНИЙ В ОДНУ ЖІНКУ!» Олексій Завгородній дав відверте інтерв’ю наприкінці року

POSITIFF (Олексій Завгородній) – екс-учасник гурту «Время И Cтекло», а нині сольний артист, в дружній розмові з Даніелем Салемом розповів чимало!

Наприклад, співак визнав, що після 20 років дружби між ним і Потапом нині – прірва. Привідкрив завісу справжньої причини образи Слави Камінської, яка публічно розкритикувала трек «Козачка». Окрім того Олексій розповів про близьку людину, якій він зараз допомагає на фронті. А ще, зізнався, який свій трек покаже власним дітям.

І ексклюзив: Олексій розповів про кохання і особисті стосунки, які стали міцнішими протягом війни. До слова, це чи не єдиний розгорнутий коментар Олексія про особисте життя. Адже, після розлучення із дизайнеркою Анною Андрійчук, Завгородній ретельно приховує ім’я своєї коханої. Проте ведучому «Зіркового», Даніелю Салему, розповів наступне:

«В мене є дуже сильне кохання до однієї жінки. Я її дуже люблю і, справді, відносини, які у нас з нею  – вони під час війни з кожним днем стають ще міцнішими. (…) Вона була зі мною кожен день під час війни і я тоді зрозумів, що ми бачимо дуже багато пар які розійшлися, бо війна все ж таки перевіряє людей на багато моментів (…) Чесно, дуже пишаюся людиною за те, що вона робить для мене (…) вона зловила найскладніший для мене час – найдепресивніший, найнервовіший, коли справді від мене відійшло дуже багато, коли втратив дуже багато, до чого я дуже звик і за це вдячний».

POSITIFF: «Я ДУЖЕ ЗАКОХАНИЙ В ОДНУ ЖІНКУ!» Олексій Завгородній дав відверте інтерв’ю наприкінці року

Також, поза кадром Олексій зізнався Даніелеві, що навіть готовий до батьківства:

«Я хочу сім’ю, я дійсно хочу сім’ю і до неї готовий, і я дуже хочу щоб все в мене вийшло і я над цим працюю (…) це буде скоро… і дитина буде вже!».

Про нові умови співпраці з Іриною Горовою: 

«Вони працюють зі мною, як лейбл, як дистриб’ютор, в них дуже великий плей-лист і для багатьох артистів це дуже вигідно, тому що працює команда яка може правильно натиснути на те, щоб твій трек усюди звучав, на всіх платформах. Тому зараз ми працюємо саме (…) відносини зі мною навіть вони дуже теплі. Вони в порядку. І ми не побили горщики».

Про перехід на українську мову:

«Ми всі намагаємось розмовляти українською, навіть якщо ми з російськомовних сімей: мама, моя сестра – всі намагаються це в собі робити і це нескладно (…) і зараз не соромно помилятися, бо не соромно вчитися». 

Про першу після повномасштабного вторгнення зустріч із Потапом 

«Коли він приїжджав – бачилися. Ми обійнялися, потисли один одному руки. (…) Він не знав, скільки я зробив там за цей час, але послухав всі мої демки. Ми ділимось емоціями, емоції позитивні».

POSITIFF: «Я ДУЖЕ ЗАКОХАНИЙ В ОДНУ ЖІНКУ!» Олексій Завгородній дав відверте інтерв’ю наприкінці року

Про творчий і дружній розрив із Потапом:

«Коли ми з ним бачимось, справді, невеличка якась прірва десь є (…) я кажу, що ніколи ні на кого не ображаюсь, тільки трохи засмучуюсь. І дійсно, відчуття самотності і якогось такого розриву воно є. Але воно так іде і ну, окей, тобто в мене немає  емоції «блін, і це піз**ць». (…) Це все неприємно, але я думаю, що щось може прийти або піти своїм шляхом, тобто в мене немає такого, що я аж за щось дуже буду зараз чіплятися і триматися, воно йде так, як воно йде».

Про Конфлікт зі Славою Камінською, яка розкритикувала дует Олексія із Анею Трінчер «Козачка»

«До цього (треку «Козачка») у мене вийшла пісня з Настею Балог. Вона називалася «Додому» (…) якщо я не помиляюся, то у Слави вийшла у цей же день пісня «Додому». Мені здається так, може, вона (пісня) не спрацювала і вона (Слава) образилася і тримала образу, а потім виходить «Козачка» (…) і там іде мільйон переглядів».  

Більше цікавих фактів та ексклюзиву ви знайдете у самому інтервʼю «Зіркового».