ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Короткий огляд від МУЗВАР всього нового музичного, що варте уваги та прослуховування. На черзі молода та перспективна десятка:

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

🎵 To Eternity, Otoy – «Пожежа»

Мідтемповий дует від молодих та перспективних артистів. To Eternity запам’ятався цьогоріч ТікТок-хітом «Несмачний мед», а Otoy сильним альбомом «Околофронт». Такої ж розривної колаби чекали і тут, однак, це не той варіант, в усіх сенсах. «Пожежа» – це ледь не лаунж трек, під який хочеться розслабитися і вмикати на фон. 

🎵 Sheetel  – «Невеселий»

Вперше знайомимося з гуртом «Sheetel», який вперше випускає сингл українською. «Невеселий» — це речетатив, навіть скоріше поезія на музику, від якої складається враження, що це суцільний потік свідомості. Однак, благаємо, дослухайте далі, програш після умовного куплету цього вартує. Дивно за формою, але чіпляє дуже. Однозначно будемо слідкувати далі за цим гуртом. 

🎵 YAKTAK & Dovi — Чекає вдома 

#4 серед пісень на вкладці популярне (відео)

#21 серед пісень на вкладці популярне (трек)

YAKTAK презентує черговий дует, цього разу теж зі фрешменом – Dovi. Прониклива, проста за лірикою пісня, про розлуку з коханою. Влучно, щиро та на часі, тому й логічно, що прем’єра залетіла в тренди.

🎵 Figurat — Крок

Дуже хочеться, щоб у такої музики був свій слухач в Україні. «Крок» — це нео-поп із ненав’язливими електронними вставками про несміливого закоханого, який все ніяк не може познайомитися із об’єктом свого обожнювання. Класний приспів, який має вірусний потенціал. 

🎵JURME  — «Лелеки»

Звісно, куди ж без патріотичних прем’єр, яких зараз щотижня не один десяток. «Лелеки» — це лірична пісня із досить шаблонним текстом, але приємним інструменталом. Сподіваємося, що наступна пісня буде вже з більш помітним стилем виконавиці. 

🎵 Balkon — «Відьми»

#17 серед пісень на вкладці популярне

Була собі російськомовна пісня про інший бік кохання, яка не зайшла. Однак, прийшла повномасштабна війна, пісню переклали і понеслось. Тисячі відео у ТікТоці, 100 тисяч слухачів за місяць та 500 тисяч стрімів на самій пісні. Чудова мотивація творити українською. 

🎵 BURLA — «AKM»

#22 серед пісень на вкладці популярне

Трушний реп про події навколо. Круто, що все більше новим імен з’являється у цій ніші. Цьогоріч у хлопця вийшло ще дві успішних роботи — «Біля мого вікна» та «Рідна». Радимо звернути увагу. 

🎵 SKYLERR & Golubenko — Шлях

#4 серед пісень на вкладці популярне

Інтернет зірки цього року створили колабу, яка теж залетіла у тренди. Успіх «Вечорниць» та «Знову» цей трек навряд перевершить, але на свою аудиторію він зайшов. У кулуарах кажуть, що Давид Голубенко — це новий проект Олега Псюка і саме завдяки йому цей дует склався. Як кажуть у ТікТоці: «побачим, побачим» 🙂

🎵 ALONA ARMOR — «Відпусти»

Так-так, це саме той випадок, коли блогер почала сольну кар’єру. Раніше дівчина виконувала кавери, однак, за її словами нарешті знайшлися музиканти, з якими “все склалося”. На відміну від більшості співаючих блогерів — ця пісня не про хайп чи шароварний патріотизм, а про щирі почуття. Лайк, але хотілося б аби наступні пісні захоплювали більше, як мінімум на рівні блогу про життя в Канаді. 

🎵 Gunna Chorna — «Жарівка»

Після розривних «Файно» і «Галицький флоу» чекали такого самого роз@обу. Однак, «Жарівка» — це прохідний трек, який варто було б просто розмістити в альбомі для кількості. Ганно, хочемо жару на повну, ви ж можете! 

🔊Слухайте ці та інші треки у нашій Spotify добірці НУМО.