Проєкт STAYSEE представили дебютний електро-поп сингл “На волю”

Проєкт STAYSEE представили дебютний електро-поп сингл "На волю"

“На волю” – дебютна пісня проекту STAYSEE, емоційна мантра, що веде слухача в магічний світ електро-попу. Ця пісня – ода до внутрішнього пробудження, де кожен біт пробивається через обмеження, привносячи з собою нові спокуси та можливості. Артисти закликають слухача  відчути свободу, розкрити крила та віддатись своїм емоціям.

Проєкт STAYSEE представили дебютний електро-поп сингл "На волю"

Проект “STAYSEE”  – це новий етап в кар’єрі двох талановитих друзів та колег: Юлії та Тараса, які вже давно підкорюють українських слухачів і не тільки. У 2019 році їх гурт «SKEEMANS» виграв хіт-конвеєр на телеканалі М1, але Covid-19 змінив всі плани і музиканти поїхали працювати закордон, щоб потім повернутись з новими ідеями та можливостями. Після початку повномасштабної війни Юлія та Тарас активно підтримували ЗСУ, та відкладали музику на потім… та зараз прийшов час творити і, нарешті, втілювати мрії в реальність!

“Нові сенси та енергія. Це не просто пісня. не просто проект –  це голос тих, хто вже не може чекати”

Пісня “На волю”  про нас, про українців, про час внутрішньої тиші яку ми переживали протягом 2-ох років..  Зараз  настав момент,  коли бажання жити і творити пробуджується і виривається на Волю з новою потужністю, з новими сенсами – бо ми вже нові і незламні! “ – говорить Юля про новий проект STAYSEE та дебютний сингл “На волю”.

STAYSEE щодня експериментують зі  звучанням та жанрами, шукаючи новий звук в українській музиці. 

“Ми готові випробувати нові шляхи та вибиватися за межі стереотипів.” – говорить саунд-продюсер та учасник  гурту STAYSEE Тарас Тягун.

Тому дуже скоро ви почуєте нове звучання сучасної української музики, яке точно вразить та зворушить українських слухачів!

 Слухати трек на музичних платформах.