MONATIK відкриває літній сезон виступом у Osocor Residence

MONATIK відкриває літній сезон виступом у Osocor Residence

11 травня MONATIK відкриває літній сезон концертом у Osocor Residence. Дякуючи ЗСУ, музично-танцювальна терапія MONATIK продовжує свою справу.

«У турі «ART Терапія» ми з командою зробимо все, щоб музика виконала на 100% свою місію — зашивала душу!”, – зазначає MONATIK.

Концерти MONATIK проходять за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. Саме тому на кожний з концертів артист запрошує наших захисників-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів. Протягом кожного з концертів додатково проводяться різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для допомоги військовим. 

Завдяки нашим захисникам та захисницям ЗСУ, а також сильним і незламним українцям, артист зустрінеться зі своїми шанувальниками в нашому рідному та прекрасному сильному місті Києві. 

Вже майже два роки MONATIK дає не тільки благодійні концерти, а також виступає на прифронтових територіях для наших військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює нашу країну на всіх фронтах.

Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань концертів для MONATIK є музична арт-терапія. 

Частина прибутку буде перерахована на ЗСУ! Квитки за посиланням.

Нагадаємо, раніше MONATIK, ТНМК, OTOY, Міша Правильний та Богдан Купер об’єдналися в реп-гурт заради допомоги ЗСУ.