Ретро БМВ, «мама Стіфлера» і ТНМК в ролі секʼюриті: автори хіта «Пес Патрон» гурт KARTA SVITU презентує кліп «Батіна тачка»

Ретро БМВ, «мама Стіфлера» і ТНМК в ролі секʼюриті: автори хіта «Пес Патрон» гурт KARTA SVITU презентує кліп «Батіна тачка»

Після нової хвилі популярності треку «Пес Патрон», на яку було створено сотні кавер-версій, група KARTA SVITU зробила премʼєру наступного релізу «Батіна тачка». Відеокліп до пісні, схожий на короткометражний фільм, розповідає містично-комедійну історію про трикутник кохання, де третьою дієвою особою є автомобіль. 

Іван Марунич, KARTA SVITU: «Після народного успіху пісні «Пес Патрон» продюсери на декілька тижнів закрили мене в студії і наказали писати другий хіт. Так, щоб це була пісня про кохання, а також її легко було підіграти на гітарі. Студія наша знаходиться в гаражі, тож, надихавшись фарбами, мастилами і плакатами з зображеннями Вероніки Кастро, композиція була написана. Ця пісня, сповнена ретро-вайбом і щасливим поглядом у майбутнє, має обʼєднати просунутих юзерів веб-сайту тікток, а також більш дорослу аудиторію, яка віддає перевагу фейсбуку, вайбер і айсікʼю. Загалом, думаю, пісня «Батіна тачка» стане близькою всім, хто хоч раз мав досвід поїздки в автомобілі».

Режисером кліпу став відомий кліпмейкер Ілля Михайлусь. За його ідеєю, автомобіль має не тільки душу і серце, але й інтелект. Автівка без водія самостійно рухається містом і не тільки допомагає головній героїні, але й паралельно вирішує свої питання. У епізодичних ролях знялись відомі українські музиканти, Фоззі та Фагот з гурту ТНМК.Нагадаємо, що у 2023 році гурт KARTA SVITU отримав Національну музичну премію YUNA за пісню «Пес Патрон». А вже у 2024-ий рік і плейлисти українців команда вʼїжджає на чотирьох колесах шлягеру «Батіна тачка» й вже доступна для прослуховування на всіх цифрових майданчиках.