Самозванці презентують космічний ЕР альбом “ВСЕСВІТИ”

Самозванці презентують космічний ЕР альбом "ВСЕСВІТИ"

Самозванці презентують космічний ЕР альбом "ВСЕСВІТИ"

Через півтора місяця після гучного сольного концерту, слідом за першим альбомом, український рок-гурт Самозванці випустив EP “ВСЕСВІТИ”.

Збірка з чотирьох концептуальних треків розповідає історію космічного мандрівника з недалекого майбутнього. Це повість про його життєвий шлях і внутрішні переживання. Разом із головним героєм слухачі вирушають у подорож різними планетами, кожна з яких символізує певний життєвий етап. Кожна з них повідає про свої виклики та перемоги, де радість і любов легко чергуються з війнами й конфліктами. 

“Цією роботою ми хочемо показати те, наскільки крихким є наш світ сьогодні, і до чого це може призвести. В часи великих змін, коли крізь уламки старих непохитних істин проростають паростки чогось незвіданого й нового”, – розповідає фронтмен гурту Женя Сулима

Підтримати реліз “ВСЕСВІТІВ” хлопці вирішили прем’єрою кліпу, режисеркою якого стала Світлана Михайленко, на одну з пісень альбому – “Навпаки”, . Це живе атмосферне відео про те, які Самозванці є насправді. Яким є їх маленький “всесвіт”, у якому кожен глядач може віднайти щось своє.

В найближчому майбутньому хлопці планують підтримати вихід ЕР концертами в різних містах.