Життя в “Ейфорії”: NIKITA LOMAKIN випустив альбом про нове кохання

NIKITA LOMAKIN представив трек-провокацію “СУКА”. Він є лід-синглом альбому “Эйфория”, який вийде на початку літа.

NIKITA LOMAKIN представив трек-провокацію “СУКА”. Він є лід-синглом альбому “Эйфория”, який вийде на початку літа.

Привіт, це NIKITA LOMAKIN. Після виходу мого дебютного альбому “Зеркала” минуло більше двох років. Спочатку я метався, боровся із собою, підтекстами, прихованими сенсами та приліпленим до мене префіксом “екс-”. А потім стався карантин. Я засів у студії, з’явилося багато часу для творчості… І я раптом зрозумів, що потрібно прийняти все, як є. Себе, обставини, всіх, хто поруч.

Саме так, усього за три місяці, з’явилася моя “ЭЙФОРИЯ”.

Я проти погоні за ейфорією хімічною та короткочасною. В житті стільки всього крутого, що здатне викликати кайф! І ключове — це кохання. Його в моєму житті стало набагато більше. Я вдячний йому за це.

У новому альбомі — 8 пісень: екшн СУКА, лід-сингл “Эйфория”, пару треків, які вже співаю в лайві та які скоро (впевнений!) соковито зазвучать на радіо — “Кружева” и “Несправедливо”, ну, і чотири абсолютні новинки, які чула тільки моя команда (і за кожну вони готові топити): “Шалости”, “Эта Любовь”, “Экзамен” и “Premium Brazzers”. Над усім цим чаклували ми на пару із саундпродюсером Іваном Тайгою.

Все, що ви почуєте в альбомі — різне за звучанням і настроєм, але єдине в простому меседжі: життя ставиться простіше до тих, хто ставиться простіше до нього. В цьому й полягає моя нова філософія.