Sasquatch Digital у колаборації із CJ Plus створили мікстейп «Буремні 90-ті»

Sasquatch Digital у колаборації із CJ Plus створили мікстейп «Буремні 90-ті»

З нагоди свого 13-го Дня народження агенція Sasquatch Digital у колаборації із CJ Plus та українськими колажистами створила вже другу добірку регрув-переосмислення української музики — мікстейп «Буремні 90-ті» — з відомими піснями та звуками, які змусять відчути себе частиною часу, коли в моді були високі хутряні шапки й «Аква Віта». 

Sasquatch Digital у колаборації із CJ Plus створили мікстейп «Буремні 90-ті»

У мікстейпі зібрано 13 основних композицій, sound-продюсером яких став CJ Plus. Євген Розинський — засновник міжнародного лейблу ODBEATS, резидент французьких брендів ODG.Prod і Culture Dub та піонер українського Bigbeat’у. Колекціонер вінілу та дигер із найбільшою колекцією українського фанку. Він відомий міксами української фанкової, народної та джазової музики.

Він здійснив регрув треків у жанрах DubStep, Future Bass, Old School D&B, D&B, Breakbeat, Hip-Hop, Reggae, Disco House, Techno, Two Step. Серед справжніх хайлайтів мікстейпу — нове звучання гуртів «Яринка і неслухняні діти», «Степ», «Аква Віта», а також Юрка Юрченка.

Між основними композиціями ми розмістили оригінальні звуки, які додають атмосфери: фрагменти з мемів того часу, радіо- та телепередач і просто звуків міста.

«Особисто для мене це не черговий мікс, а зріз епохи. Незважаючи на сучасне звучання, мікстейп вийшов позитивним та насиченим», — ділиться CEO Sasquatch Digital Роман Геращенко.

Окрім звуку, мікстейп відрізняється візуальним оформленням у стилі колажу. Над ним працювали дизайнери Sasquatch Digital разом із KYIV COLLAGE COLLECTIVE. Картинка стала візуальним відображенням мікстейпу — таким же насиченим сенсами та деталями.