⚡️ТОП 10 подій у муз.індустрії | від редакції МУЗВАР⚡️

⚡️ТОП 10 подій у музиці | від редакції МУЗВАР⚡️

Чого тільки не було з нами за 2022. Ми раділи консолідації українського шоубізнесу та назавжди викреслювали зі свого життя зрадників. Пишалися нашими досягненнями та співали попри все на  концертах в укриттях. Згадаємо разом з вами найяскравіші події-прояви року, що назавжди змінили нашу музичну індустрію:

⚡️ТОП 10 подій у музиці | від редакції МУЗВАР⚡️

⚡️ Виступи наших артистів зі світовими зірками з закликами до світу допомогти Україні 

Міка Нютон з Джоном Леджендом на американському Греммі, NK спільно з THE Black Eyed Peas на латиноамериканському. Антитіла виконують свою колабу з Шираном на стадіоні в Польщі, а Океан Ельзи та Coldplay співають в Брюсселі. Ні, це не сон. Це омріяна реальність, яка далася нам з жахом війни. 

⚡️ Перемога KALUSH ORCHESTRA на Євробаченні 

KALUSH ORCHESTRA окрім перемоги в конкурсі приніс Україні віру в перемогу у війні. Також зі сцени Олег Псюк виголосив важливий соціально-політичний меседж. Вперше в історії конкурсу, переможці продали свій кубок! А тому вперше за історію конкурсу було виготовлено точну копію хришталевого мікрофону.

⚡️ Джамала та її соціально-політичні прояви.

Круто проявила себе цьогоріч і переможниця “Євробачення 2016” — Джамала, де вона тільки не була з благодійними концертами. За перші місяці Джа зібрала близько 100 мільйонів доларів на потреби ЗСУ! А потім ще й вражала своїми па у польських “Танцях з зірками”, кошти з смс у яких йшли на підтримку України. А під кінець року артистка зробила неможливе для багатьох навіть американських артистів – зустрілася з Президентом США та першою Леді. Інколи здається, що у Джа – крила!

⚡️  «Ой, у лузі червона калина» від  Андрія Хливнюка

З перших днів повномасштабної війни Андрій Хливнюк пішов у ТРО і вже “у формі” зробив українську повстанську пісню ледь не популярнішою за Гімн. Заспів від артиста так вразив світ, що навіть легендарний гурт ПінкФлойд запропонували колабу нашому рокеру. До речі, ця благодійна співпраця заробила вже близько півмільйона доларів! Звісно, що всі кошти пішли на потреби ЗСУ.

⚡️ Проєкт Артема Пивоварова «Твої вірші, мої ноти»

Артем Пивоваров об’їхав з благодійними концертами всю Україну і не тільки. Та в такому шаленому графіку співак встигам видавати щомісяця нові дуети в межах проєкту «Твої вірші, мої ноти». У шоубізнесі вже навіть жартують: «немає такої зірки, що не заспівала з Пивоваровим». Та й сам співак каже, що йому, поки що, ніхто не відмовляв. 

⚡️ Вибачення українських артистів за співпрацю з російським ринком 

Колега Пивоварова Макс Барських теж вражав 22-го, але не кількість треків, а кількістю сміливих заяв на рахунок нашого північного сусіда. З перших днів повномасштабної війни співак “куди подалі” послав росію та своїх слухачів з мордору. А продюсер Макса, Алан Бадоєв, навіть вибачився за розмивання кордонів між Україною та рф. Водночас, Барських випустив україномовну лірику на роки. Той випадок, коли хочеться сказати: може ж, коли хоче!

⚡️ Друге дихання зірок естради 90-х

Ще ого-го як можуть і наші суперстари 90-х. Народні зірки Іво Бобул, Степан Гіга, Алла Кудлай та Ліля Сандулеса — це модний олдскул! Слава небесам та трендам ТікТоку, який подарував нашим метрам вщент заповнені зали та чималу копійку за монетизацію стрімінгів. Душа радіє, нарешті всі в захваті від наших витоків, а не від нав’язаних нам кумирів з болот.

⚡️ Відмова артистів від російськомовного репертуару 

Кумири сучасності в свою чергу почали переосмислювати свій репертуар вчорашнього дня. Назріло питання: а що ж робити з російськомовними хітами?! Хтось де-не-де співав русняві хіти і отримував “на горіхи”, а хтось навпаки — відмовився від будь-яких згадок про них. Гучно, як це зробила Тіна Кароль чи тихо і скромно як Андрій Хливнюк. От недарма рокер і діва колись співали “між нами безодня” 🙂

⚡️ Концерти та шоу у Київському метро

Ви не повірите, але є один цікавий факт, який об’єднує усіх артистів, про яких ми сьогодні згадували. Усі вони виступали у метро 🙂 Так-так, столична підземка цьогоріч стала не лише укриттям, а концертною залою.

Що там тільки не відбувалося: від фіналу “Голосу країни” до фіналу НацВідбору на “Євробачення”, від вручення премії “Легендам України” та святкового новорічного шоу.

⚡️ Численні благодійні концерти для ЗСУ та цивільних 

Неабияк допомагали ЗСУ і численні благодійні концерти, до них були залучені усі. І ті, хто залишився в Україні (як, наприклад, Анна Трінчер, Наталя Могилевська, Roxolana, OE, Злата Огнєвіч, Positiff, ALEKSEEV, TARABAROVA та багато ін.), і ті, хто поїхав говорити піснями про Україну за кордоном (серед них KAZKA, THE HARDKISS, MONATIK, Тіна Кароль, alyona alyona, тощо). Однозначно запам’ятався нескінченний концерт Стаса Корольова. Окремо хочеться респектнути зіркам за концерти для військових, які чомусь ТОПовики обминали у 2014-му (за рідкими виключенням).