⚡Секс, стендап і рок-н-рол: перший сольник DANTESa

Дантес сольник

Дантес сольник

Ущент забитий столичний клуб “BelEtage” двічі поспіль співав в унісон синглові пісні, вивчав новий матеріал і знайомився з новою рок-зіркою, ім‘я якій DANTES.

Дантес сольник

Що ви пропустили та обов’язково про це пошкодуєте

Точно можна сказати, що окрасою вечору був живий звук. Гітара та барабани (окремий респект барабанниці Каті) зробили концерт драйвовим та живим. Що тут сказати – живе є живе. 

Окремо хочеться відзначити роботу режисерів “Tri Direction” та світла від “Alight”, що створили вау-ефект. Зробити у невеликому приміщенні стільки світлових і сценографічних рішень — професіоналізм вищого ґатунку.

Дантес сольник

Щодо стендапу, то однозначно, що ораторське мистецтво — це беззаперечна фішка Володимира. Так, місцями жарти були на грані, але це пряме попадання в настрій аудиторії. Релігія, секс, політика, артистичні байки, подружнє життя — гумор DANTESa немає табу. 

Конект з аудиторією — ще одна сильна сторона Вови. Усе ж таки 13 років на сцені, колишніх фабрикантів не буває. Кидання троянд у зал, танці на барній стійці, спілкування з глядачами, поливання шампанським натовпу — сумувати на такому шоу точно не доведеться. Зі сцени Вова запропонував: «Спробуйте ментально позайматися сексом». Можна з впевненістю сказати, що це був не просто секс, а заняття коханням, адже на синглах аудиторія просто шаленіла. 

Дантес сольник

«Сто разів проганяв цю програму, але в роті пересохло вперше. Я так хвилююся, дякую велике», — такою була одна з перших реплік артиста до публіки. Чесність — ще одна перевага Вови. Він трушний, йому хочеться вірити та хочеться, щоб у нього все вийшло. 

Про мінуси та фідбеки, бо куди ж без них

З цікавого: Вова виконав кавер на хіт Євгенії Власової «Ветер надежды», який прихильники звісно ж співали в унісон. Перед піснею співак пожартував, що не хоче проблем з авторськими правами, тому попросив сприймати це виконання як пародію.

Дантес сольник

З мінусів: окрім синглів, усі пісні плавно перетікали одна в одну. На жаль, мелодії та тексти слабо запам’ятовуються. Виразність у музиці – те, чого DANTESy ще не вистачає, адже харизма, подача і крутий образ вже є. Ну і крутий україномовний сингл — просто must have: тоді і ротації на радіо підтягнуться, і нова аудиторія. 

«Заради цього я співала півтора години», — каже одна з прихильниць Вови у натовпі, коли під кінець концерту лунають перші акорди «Девочка Оля». Зал просто шаленіє, адже вперше за багато років артист виконує переможний фабричний хіт, права на який цього вечора йому подарувала Наталя Могилевська.

Дантес сольник

Однак про це співак дізнається, вже коли зійде зі сцени, а поки що, він знімає піджак, відривається на повну та співає на біс «Грустные танцы» та «Теперь тебе 30». Видно, що артист нарешті видихнув та віддається музиці без хвилювань.

Текст: Юліан Новак 
Фото: Віталій Мандзяк