KEKELIA показала синів у кліпі на пісню “Мріяли ми”

KEKELIA показала синів у кліпі на пісню “Мріяли ми”

Акторка топового шоу “Єдиний квартал”, співачка KEKELIA презентує нову версію ніжного синглу “Мріяли ми”, який вперше у 2019 році пролунав у виконанні її чоловіка — Романа Дуди.

“Це не секрет, що я — фанатка творчості свого чоловіка. Мені дуже подобаються його пісні. Якщо чесно, то трек “Мріяли ми” найбільш полюбився мені та довгий час я “ходила колами” біля цього синглу, бо дуже хотіла його собі у репертуар. Ця пісня довго не звучала на концертах та великих майданчиках, тому Рома (чоловік) з задоволенням віддав мені її”, — ділиться KEKELIA.

Особливість пісні — зрозуміла історія та навіть знайома кожному без виключень. Коли ми — діти, то мріємо стати скоріше дорослими, малюємо для себе ідеальну картинку майбутнього життя, знайомо, правда ж? А з кожним моментом дорослішання, розвінчуються “рожеві” уяви, ми вивчаємо реальність наново. 

“У дитинстві ми мріємо про майбутнє та малюємо його у своїй голові легким. Ми впевнені у тому, що все буде без перешкод, але з досвідом розуміємо, що буває інакше. Пісня саме про це. Нам, дорослим, потрібно завжди пам’ятати про свою внутрішню дитину та наші найщиріші мрії, відчувати життя через призму добра та прозорої енергії. Коли ми навчимося бачити світ очима малечі, набагато легше будуть сприйматися буденні проблеми та все інше, що робить нас “дорослими”, — коментує KEKELIA.

Аранжування для синглу робив популярний музикант Філ Коляденко або Phil It, тому пісня “Мріяли ми” вийшла у жанрі госпелу, наповнена хоровими партіями та об’ємним звучанням. Трек народився по-новому. 

Нагадаємо, раніше KEKELIA презентує новий відвертий сингл “ВНОЧІ”.