SEVERYNA не припиняє дивувати і випускає нову пісню «Тихше» 

SEVERYNA не припиняє дивувати і випускає нову пісню «Тихше»

Українська співачка не збавляє обертів та постійно дивує слухачів новими піснями. Цього разу SEVERYNA випускає в світ трек «Тихше». Як справжня подруга, вона хоче підбадьорити всіх дівчат, чиє серце страждає від кохання. Пісня мотивує і дає віру у себе.

«Якщо раптом ви втратили віру, маєте невзаємне кохання, то пісня «Тихше» саме для вас. Я присвятила її своїм подружкам й в цілому українським  жінкам. Я хочу нагадати всім чарівним українським панночкам, що треба цінувати себе більше і пам’ятати про те, що попри всі труднощі, попереду на нас чекає велике та щире кохання», – коментує SEVERYNA. 

Завдяки тому, що виконавиця обожнює експериментувати і кожний її трек не схожий на інші – SEVERYNA вдало нарощує авдиторію, яка підхоплює творчість та креативить в TikTok під пісні артистки. Пісня «Тихше» все більше знаходить своїх прихильників та частіше лунає серед рекомендацій. 

«Я обожнюю передивлятися ТіkTok та інстаграмні Reels своїх слухачів, це мене надихає на написання текстів та нової музики. Я щаслива, що людям відгукується моя творчість. Дякую кожному, хто підтримує!», – додає виконавиця.