Закохані в космосі: прем’єра нового треку Уляни Шуби “Напруга”

Закохані в космосі: прем’єра нового треку Уляни Шуби “Напруга”

Молода українська артистка Уляна Шуба в новій музичній роботі під назвою “Напруга” порівнює кохання з міжгалактичною подорожжю двох закоханих. Вона вкладає в цю пісню своє переживання кохання і пристрасті та занурює слухачів у власне дослідження найінтимніших моментів між двома закоханими.  

“Ця пісня про кохання, пристрасть. Про сексуальний потяг між дівчиною та хлопцем. Згадайте момент, коли ви разом зі своєю коханою людиною залишаєтеся вдвох наодинці, для вас весь світ перестає існувати, і між вами зростає напруга. Ви віддаєтеся повністю одне одному і живете цією миттю. Напруга між двома людьми – це і є кохання, і навпаки. Відчуття, від якого двоє здатні “відлетіти” в космос. Цим треком і кліпом я хотіла нагадати всім, що кохання – це зовсім не постійна наполеглива робота над стосунками, це насолода і кайф, який люди отримують одне від одного. Життя занадто коротке, щоб витрачати його на сварки. Я б дуже хотіла, щоб люди були щасливі від кохання, від магії між ними, від напруги!”, – Уляна Шуба

Відеоробота передає настрій і сенс самого треку. У кліпі ми бачимо дівчину і хлопця, які опинилися у космічному кораблі і поза часом і простором живуть своїм коханням та дарують його одне одному. Режисеркою і стилісткою цієї відео роботи стала сама Уляна, яку на цю космічну метафору надихнув фільм “Пробудження” 2016 року.  

“Я сама стилізувала наші образи. Не хотіла суперфутуристичних костюмів в цьому кліпі, бо він насправді про звичайних людей, яких “незвичайними” робить саме кохання. Я вирішила, що лише аксесуари – прикраси на обличчі та окуляри – відсилатимуть нас до теми космосу” – розповідає артистка. – “Я настільки горіла ідеєю, закладеною в цю пісню і відео, що пропрацювала все до дрібниць: образи, локацію, світло, розкадрування. Коли оператор скинув мені весь відзнятий матеріал, вже за декілька годин я зробила перший чорновий монтаж. Настільки горіла цією роботою! Я щаслива, що можу реалізовувати свої ідеї у своїй творчості.”