“Штрихкод на лбу, 666, біопаспорт” — gannababy_ презентують ЕР “Н”
gannababy_ випустили EP, який три роки чекав свого релізу. “Н“ — це похмурі історії про суспільні проблеми довоєнних часів та перша частина повноформатного альбому “Н.Р.А” (Найкращий Реп Альбом).
“Коли ми сформувалися остаточно, то грали музику, яка не зовсім відповідала тому, ким ми є, як представляємо себе на сцені. Хотілося говорити про цікавіші теми. Тому ми вирішили писати лонгплей. Прийшло усвідомлення, що навіть якщо ти гурт з маленькою аудиторією, ти все одно можеш ділитися тим, що тобі важливе“, — розповідає гурт.
“Н.Р.А” складався з 17 треків. Його почали записувати три роки тому під керівництвом продюсера Сергія Любинського (Knob). До повномасштабного вторгнення музиканти категорично розглядали альбом лише як одне цілісне полотно. Та опісля, вони вже не були впевнені, чи варто релізити таку обʼємну роботу за один раз, чи зрозуміють її слухачі. Альбом можна було умовно поділити на три частини за тематиками, тому він врешті починає виходити як кілька ЕР.
“Н” — перша частина, яка присвячена соціальним питанням.
“Тут є місце стьобу над конспірологічними теоріями антивакцинаторів, рефлексіям щодо глобального потепління та всратим написам про “666 биопаспорт штрихкод на лбу” на трасі Київ-Чоп, які ведуть до секти (звісно ж, з російським корінням). Адже промивання мізків простому люду усякою маячнею — велика проблема, наслідки якої особливо помітні зараз, під час повномасштабної війни“, коментують учасники гурту.
“Це не та прикольна ненапряжна музика, яку ставиш на фоні. Ми робили такі пісні, у яких було б цікаво закопуватися, розбирати сенси, шукати відсилки, вплетені в загальну канву. Хотілося стати серйозніше і зробити таку роботу, яка б не лише описувала “почуття автора в певний період життя”, — коментує Ганна Нелуп, фронтвумен гурту.
gannababy_ — колаба Ганни Нелуп, Тимура Соловйова та Стаса Жеребчука, яка сформувалася у 2018 році й відтоді живе витівками та музичними експериментами. Гурт працює на стику електропопу, репу та купи інших жанрів. Радіо “Аристократи” охрестили їхній стиль “андеграунд-попом”. Та гурт воліє не обмежуватися ні жанровими межами, ні будь-якими іншими й робить те, що подобається у першу чергу їм.