Співачка KOLA подумки повернулася в дитинство до бабусиних обіймів

Співачка KOLA подумки повернулась в дитинство до бабусиних обіймів

Співачка KOLA подумки повернулась в дитинство до бабусиних обіймів

Авторка та виконавиця власних пісень, саунд-продюсерка-початківець й українська співачка KOLA презентує пісню на честь своєї бабусі, яка так і не встигла побачити онуку на великій сцені.

Співачка KOLA подумки повернулась в дитинство до бабусиних обіймів

“Ба — ця пісня для тебе. Якби я хотіла знову побачити тебе у нашому садочку, присісти біля вікна та почути ті самі заповітні слова: “Онученько, шо ти хочеш снідати?”, — ділиться емоціями співачка.

Про головний меседж треку

У новій пісні співачка оголила той самий нерв, який старанно намагається знайти спокій. Настя (KOLA) зізнається, що часом дуже сумує та інколи сильно плаче за бабусею. Тому і пісня має особливе для неї значення. Народилася “Ба” у співавторстві з  талановитим Вовою SKOFKA.  

“Моя Ба завжди мріяла побачити мене по телевізору, але так і не встигла… Проте я знаю, що навіть з неба вона все бачить і дуже пишається мною! Ця пісня розливається у моїй душі. Я дуже хочу, щоб люди, які почують її, зрозуміли єдине: приділяйте більше часу своїм рідним людям, поки вони ще живі. Адже так важливо поговорити з кимось, порадитися, повечеряти, обійняти та виразити свою сильну любов”, — розповіла KOLA.

Про кліп

Разом з піснею співачка презентує відеороботу, в якій подумки переноситься у вже порожній будинок, який пронизаний теплими спогадами про бабусю. Режисером кліпу став Антон Ковальський.

“Коли заплющую очі, можу зануритися у той дім, де проходило все моє дитинство. Відчути той запах, дотик бабусиних рук та її голос. Я все це пам‘ятаю, ніби то було вчора. І саме в цьому відео ми з командою намагалися відтворити ту атмосферу дому, яким я ходжу багато років поспіль… Та згадую, як усе було тоді.”

Ліричний саунд та ностальгічний текст повертають слухача в безтурботне дитинство, коли кожен приїжджав до бабусі на літо. Прохолодний сад, тепле молоко, вечірні бесіди на річці, запах багаття та смачні бабусині вареники. У кожного свої спогади, але вони точно пов’язані з любов’ю і турботою бабусі.

Співачка KOLA подумки повернулась в дитинство до бабусиних обіймів

Відеороботу можна переглянути на офіційному YouTube-каналі співачки, а пісня-присвята стане доступною на всіх цифрових майданчиках уже завтра!