Співачка Lama у новому кліпі «Сильні люди» показала завдяки кому переможе
Україна

Співачка Lama у новому кліпі «Сильні люди» показала завдяки кому переможе Україна

Співачка Lama презентує нову відеороботу «Сильні люди» яку вона присвятила українському народу та Збройним Силам України.

Унікальністю відеороботи «Сильні люди» є її учасники: військові, поліцейські, рятувальники, лікарі, волонтери, цивільні, діти – всі, хто виконують свою надважливу місію та мотивують нас на шляху до перемоги.

Lama у новій відеороботі показала Сильних людей

«Моє бачення та ідея кліпу повністю співпали з режисерськими. До зйомок ми запросили не професійних акторів, а дійсних героїв цієї війни, «Сильних» людей у всіх сенсах цього слова. Саме вони надихнули мене написати таку мотивуючу та переможну пісню. У кліпі ви побачите дорогу життя, головним напрямом якої є наше майбутнє – діти, де задля цього майбутнього об’єдналась вся країна. Спостерігаючи за знімальним процесом я відчувала величезну гордість за кожного хто надгероїчно захищає нас та нашу свободу. Ми українці, непереможні тим що «спаяні» воєдино. Йдемо до миру та перемоги разом, нас не здолати і нікому не знищити, бо наш народ веде волелюбність, а не безвілля», – коментує нову відеороботу Lama.

Режисер відео Віктор Скуратовський, втілив на знімальному майданчику головну ідею пісні, показавши синергію українського народу та армії України, незламністю і силою яких захоплюється весь світ.

Lama у новій відеороботі показала Сильних людей

Lama з перших днів війни активно займається волонтерською діяльністю допомагаючи ЗСУ та ВПО. За 8 місяців повномасштабного вторгнення рф в Україну вона організувала чисельні благодійні збори і концерти, співпрацює з багатьма БФ та підтримує соціальні ініціативи. Завдяки плідній волонтерській праці, Lama передала на потреби ЗСУ: карети швидкої допомоги, дрони, тепловізори, рації і акумулятори до них, турнікети, безліч медикаментів та ін.

Lama у новій відеороботі показала Сильних людей

Зараз співачка бере участь у соціальній ініціативі «Купи мені дім» допомагаючи родинам, житло яких зруйнували російські окупанти. На початку грудня артистка вирушить у концертний тур Україною на підтримку ЗСУ. Наживо Lama можна буде почути у містах, серед яких Луцьк, Львів, Тернопіль, Вінниця та інші.