Співачка NATIYA про виступ з «Scorpions» та творчі плани

Співачка NATIYA про виступ з «Scorpions» та творчі плани

Співачка NATIYA розповіла про виступ з легендарними «Scorpions», участь у проєкті «Різдвайб», творчі плани та інше.

Співачка NATIYA про виступ з «Scorpions» та творчі плани

Можеш  розповісти про себе? Як так трапилося, що ти грузинка опинилась в Україні?

Я співачка NATIYA і це моє справжнє ім’я. Мої батьки чистокровні грузини, так вийшло, що вони приїхали в Україну, щоб завершити навчання і по збігу обставин вони вирішили залишитись в Україні, після чого народилась я та батьки почали  будувати своє життя в Україні. Зараз моя сімʼя проживає в Одесі, а я вирішила все-таки підкорювати столицю.

Більша частина твоєї родини — медики, а ти отримала 2 освіти (журналістика та естрадний спів). Чого вибрала саме музичний шлях?

Так, мої батьки медики, я теж якийсь час дуже горіла цією професією, але коли я кожен день бачила «внутрішню кухню» цієї професії, зрозуміла, що не зможу працювати в цій сфері, я більше по творчості, ніж по науці. Мої батьки з дитинства розвивали в мені музикальність, бо теж бачили мене в цьому, ну і плюс музика була мрією обох батьків і кожні мої творчі досягнення для них дуже велика радість. Тому у навчанні я обрала сфери, які мені ближче. Наразі за останні півроку моєї сольної карʼєри я кожен день впевнююсь, що обрала вірний, хоч і не простий шлях.

Співачка NATIYA про виступ з «Scorpions» та творчі плани

Ти виступала на одній сцені з легендарною гуртом «Scorpions». Розкажи, як це сталось та які в тебе були відчуття від виступу зі світовою зіркою?

Я навчалась у музичному ліцеї, де з хором вели дуже активну концертну діяльність. Ми постійно виступали на благодійних заходах, гастролювали Україною і Європою. Але одним із наймасштабніших виступів був виступ із гуртом «Scorpions». Це був Одеський Палац Спорту, який був повністю забитий людьми! Спочатку ми мали співати на розігріві, але під час саундчеку гурт сказав, що хоче аби ми виступили під час самого концерту. Це були неймовірні емоції, коли Палац Спорту співає в унісон з тобою, а соліст гурту сидить поруч і з захопленням слухає вас. Саме під час цього виступу я по-справжньому відчула той кайф від виступів, від віддачі слухачів, обмін енергетикою і той момент, коли тебе «штирить» після виступу ще півночі. І саме тоді я зрозуміла, що музика — це 100% та професія, у якій я хочу розвиватись та масштабуватись.

Як почалась твоя сольна карʼєра? Який був перший твій крок?

Протягом якогось часу я накопичувала музичний матеріал, бо знала, що колись почну музичну кар’єру більш масштабно. Тому у момент, коли я вже вирішила, що готова – почала шукати команду, яка б допомагала мені в цьому. В таких питаннях я завжди довіряю своїй інтуїції і вона мене не підвела.

Співачка NATIYA про виступ з «Scorpions» та творчі плани

Ти володієш грузинською мовою. Чи планувала ти розвивати свою музичну карʼєру в Грузії, можливо випускати пісні на 2 країни?

Так, попри те, що не жила в Грузії постійно, протягом довгого часу (максимум 3 місяці), я знаю мову завдяки бабусі, яка навчала нас. Зараз я вже зробила перші намагання, кроки аби потрапити у грузинський шоубізнес. Тож, я сподіваюсь, все вдасться, і скоро ви про це дізнаєтеся.

Ти взяла участь у проєкті «Різдвайб» і заспівала колядку з Віталієм Козловським та гуртом 7teens. Як тобі такі колаборації?

Якщо чесно, спочатку я вагалась, чи розкриюсь я в цьому проєкті, а саме в пісні, яку мені запропонували. Бо коли слухала демку, не зовсім розуміла, що з цього вийде і чи це мій стиль пісень. Але сама ідея проєкту, де об’єднується така кількість артистів і дає нове життя народним пісням мене манила, тому я погодилась і не пошкодувала, бо саме наша пісня набрала найбільшу кількість прослуховувань серед альбому, чому я неймовірно рада! 

На Різдво ти виступала на проєкті «Українська пісня» у Львові. Які твої враження від виступу на такій великій сцені?

Це мій перший виступ такого масштабу. Зізнаюся, я приїхала до Львова з батьками, і ми там провели Різдво. А потім був виступ. Після цього проєкту я зрозуміла, як я хочу далі розвиватися, зробила певні висновки. Напевно, такі виступити надіюсь артистам не лише крила, але відкривають розуміння як далі рухатися по карʼєрних сходах. От, наприклад, після концерту я зрозуміла, що хочу знайти свого автора пісень і з ним написати хіт. І зараз вже працюю над цим! Так що скоро ви почуєте наші напрацювання.

Співачка NATIYA про виступ з «Scorpions» та творчі плани

Які подальші творчі плани на 2024 рік?

О, плани, я б це назвала грандіозні ідеї! І навіть якщо я їх виконаю хоч на половину, то це будуть великі досягнення! Наразі, відкрию вам маленьку таємницю, я планую аж 2 дуети найближчим часом і цього року хочу запремʼєрити мініальбом, не лише, а Україні, але й у Європі.