Gannababy завершує музичну еру мініальбомом «А»

Gannababy завершує музичну еру мініальбомом «А»

Київський електропоп гурт Gannababy прощається з минулою музичною ерою випуском нового мініальбому «А». Ця робота — роздуми про швидкоплинність життя і смерть, якими вони були до повномасштабного вторгнення.

«А» завершує еру «Н.Р.А» (Найкращий Реп Альбом, який за ці роки перетворився у Наш Рідний Альбом), початого чотири роки тому під керівництвом продюсера Сергія Любинського (Knob). Це також остання робота, у створенні якої брав участь басист Стас Жеребчук, який влітку 2023 покинув гурт.

Мініальбом розповідає про яскраві епізоди життя, відспівує нереалізовані амбіції і говорить про смерть. Незабаром “Н.Р.А.” вийде у форматі лонгплею, як він і задумувався на початку, а музиканти зосередяться на піснях, які пишуться вже зараз.

«Коли щось довго готуєш, є ризик перетримати матеріал до такої міри, що він перестане з тобою резонувати. Так сталося з “Н.Р.А.”, складається враження, ніби ми застрягли на ескалаторі метро Арсенальна. Тому хочемо порадити молодим музикантам бути реалістами, коли плануєте релізи,» — розповідають артисти.

Нагадаємо, раніше Gannababy презентували новий погляд на пісню «Ганьба» Віки Врадій.