Співачка RODZYNKA презентувала новий трек “Збуваються мрії”

Співачка RODZYNKA презентувала новий трек "Збуваються мрії"

Нова генерація української попмузики, співачка RODZYNKA презентувала трек та відеороботу “Збуваються мрії“. Робота присвячена українським дітям, дитинство яких спаплюжила жорстока війна, розв’язана росією

Це відео мало побачити світ 1 червня, у День захисту дітей, проте жорстокий сусід навіть у таке свято продовжив вбивати дітей. Що він і довів обстрілом Києва. У знак скорботи з усім українським народом, прем’єра була перенесена.

“Війна вкрала дитинство в українських дітей. Вони дуже швидко подорослішали, багато з них усвідомили та побачили на власні очі всі жахіття воєнних дій. Мій трек “Збуваються мрії” – про ту саму заповітну мить, коли Україна переможе та настане мир. І кожна дитина буде спати вдома, у своєму ліжечку, і більше ніколи в житті не почує повітряної тривоги”, – прокоментувала RODZYNKA.

На створення цієї композиції співачку надихнув молодший брат Захар, якому зараз сім років. RODZYNKA каже: його сила духу не дозволяє усій родині ні на мить засумніватись у найшвидшій перемозі України.

Тому брат Захар став одним із героїв мінімалістичної роботи «Збуваються мрії». Також у роботі знялися й інші діти шкільного віку. Серед них були й ті, батьки яких захищають нашу країну на фронті. Співачка надала перевагу ніжному образу та виступила у кліпі оповідачем.

“Під час зйомок кожна дитина була по-справжньому щаслива. Вони посміхались, обіймались… Я щиро вірю, що наступний День захисту дітей Україна зустріне вже з перемогою”, – додала RODZYNKA.