«Усе, що я робила, — було не марно», — Олена Усенко про перемогу у нацвідборі Дитячого Євробачення

Усенко Олена

Усенко Олена

Україну на Дитячому Євробаченні 2021 представлятиме Олена Усенко. Дівчина перемогла у національному відборі з-поміж 11-ти учасників. Юна співачка виконала авторську пісню «Важіль» і отримала 52 бали від членів журі та 11 балів від глядачів (загалом 63 бали). Відбір наживо транслював телеканал «UA: КУЛЬТУРА». 

Усенко Олена

Про свої перші враження та емоції від перемоги Олена Усенко відверто розповіла в спеціальному інтерв’ю для MUZVAR.

— Що ти відчула, коли дізналася, що перемогла? 

— Спочатку у мене був шок. Я не одразу усвідомила, що я представлятиму свою країну на Дитячому Євробаченні. Але зараз я відчуваю спокій і готова плідно працювати.

— Чи трапилась із тобою ситуація «очікування — реальність»? Можливо, під час твого виступу відбулося щось незаплановане? Чи, може, ти не зробила чогось, що хотіла?

— Не трапилася. Минулоріч я посіла друге місце у національному відборі й після цього весь рік готувалася. Я багато працювала, писала пісні та робила все можливе для того, щоб поїхати представляти Україну на Євробаченні. Насправді цього року я була готова до будь-яких результатів. Але коли перемогла на нацвідборі, то зрозуміла: все, що я робила, — було не марно. Зараз ми разом з командою докладаємо максимум зусиль, щоб підготувати гідний перемоги конкурсний номер.

— Чи відчула ти себе знаменитою наступного ранку?

— Ні. Коли я прокинулася, то перш за все відчула, що взяла на себе величезну відповідальність. Та я була готова до цього.

— Кому ти подзвонила першим після оголошення результатів нацвідбору?

— Першими я зателефонувала татові та бабусі. Хоч вони не були поруч фізично, але я завжди відчуваю їх підтримку й допомогу.

— Як вони відреагували?

— Реакція була шалена. Вони були дуже щасливі, адже так само, як і я, хотіли цієї перемоги.

— Зараз ти активно ведеш свою сторінку в інстаграмі, твоя аудиторія зростає. Ти плануєш серйозно займатися своїм блогом? Чи для тебе це спосіб популяризувати свою творчість?

— Вважаю, що найголовніше — жити своїм життям, а не соцмережами. Останні — приємні та корисні доповнення, що допомагають ділитися своїми досягненнями, думками, моментами з життям. І мені це приносить задоволення. Я фактично вже веду свій блог і ділюсь творчістю.

“Я б присвятила перемогу Україні”: Олена Усенко відверто про підготовку до Євробачення

— Чи можеш поділитися секретами своєї підготовки до майбутнього конкурсу? 

— Наразі я не можу розголошувати деталі. Але з упевненістю скажу, що над виступом працює велика дружня команда людей, які готові творити разом зі мною і в усьому допомагати.

— Яким ти уявляєш свій номер на Євробаченні? 

— Я точно знаю, що номер буде саме таким, яким він відкликається в моїй душі. І я вірю в те, що він сподобається багатьом людям по усьому світу. Тому що в ньому буде вкладений мій меседж — жити, поки є час.

Нагадаємо, що Олена Усенко представить Україну на Дитячому Євробаченні 2021, яке відбудеться 19-го грудня у Парижі.

Спілкувалась: Бєла Анна
Редактор: Юрій