“Я присвячу композицію своєму батькові, який захищав “Азовсталь”, – Сергій Соловйов про виступ у фіналі “Голосу країни”, уроки від Полякової та відмову від кумира дитинства

“Я присвячу композицію своєму батькові, який захищав “Азовсталь”, - Сергій Соловйов про виступ у фіналі “Голосу країни”, уроки від Полякової та відмову від кумира дитинства

Сергій Соловйов вразив глядачів “Голосу Країни” пронизливим виконанням балади “Грай музико моя” та відсутністю будь-якої музичної освіти. Свій щирий талант він зміг пронести через усі етапи проєкту та потрапити до фіналу команди тренера-дебютантки Олі Полякової, який глядачі побачать на своїх екранах у прямому ефірі вже 20 листопада о 19:00 на телеканалі ТЕТ.

Під час сліпих прослуховувань ви назвали себе «електриком, який співає». Зараз пісня теж допомагає у цей скрутний час?

В цей скрутний час пісня особливо допомагає, бо вона надихає щось створювати, боротися та боронити нашу країну на культурному фронті. Зараз, як ніколи, українська пісня актуальна не тільки у нашій країні, а й  в цілому світі. Я дуже пишаюся тим, що я українець та можу створювати пісні українською.

Ваш перший виступ на “Голосі країни” був із піснею легендарного Миколи Мозгового «Грай, музико моя». Чому такий вибір, це була шана пам’яті відомого композитора?

Я захоплювався творчістю Миколи Мозгового ще з дитинства. Передивляючись його концерти, я бачив, як неймовірно в кожній пісні він передає енергетику, відчуває кожну ноту, кожне слово. У цьому – він мій приклад, я обрав цю пісню, щоб вшанувати його пам’ять. Я хотів передати весь той вир відчуттів, який є в цій пісні, але по-своєму. Читаючи коментарі під відео зі своїм виступом, я дуже радий, що мені це вдалося.

“Я присвячу композицію своєму батькові, який захищав “Азовсталь”, - Сергій Соловйов про виступ у фіналі “Голосу країни”, уроки від Полякової та відмову від кумира дитинства

Ви ніколи професійно не займалися музикою. А на кому з артистів ви росли, кого любили і любите слухати?

Справді, я ніколи не займався музикою, був артист на якому я ріс з дитинства. На жаль, це артист країни-агресора і він не має права бути в моєму житті. Я передивився свій погляд на російську музику і почав знаходити в українській музиці набагато ближче мені за серцем виконавців. Це Микола Мозговий, Кузьма Скрябін, Артем Пивоваров, Океан Ельзи. 

Ваша група підтримки казала, що ви хочете у команду DOROFEEVA. До вас повернулись Потап та Оля Полякова і ви обрали Полякову. Як вам працюється зі співачкою?

Чесно кажучи, коли я йшов на проєкт, то в мене не було фаворита серед тренерів, я не знав, до кого саме хочу. Було бажання заспівати так, щоб вони, сидячи в червоних кріслах, повірили в мене. Я дуже радий, що зараз знаходжусь у команді Олі, адже її величезний досвід і те, як вона працює з кожним з нас – це неймовірно. Я дуже вдячний їй за це і не хвилинки не шкодую, що пішов саме до неї.

Оля Полякова називала вас самородком з народу. Які корисні поради та навички від тренера та команди проєкту ви взяли для себе?

Так, я ніколи не займався професійно музикою, вокалом, тому мені було дуже цікаво займатися з Олею. Знаєте, я ніби, як губка, поглинав всю інформацію. Перше, що я для себе взяв: треба бути впевненішим. Багато працювати, не боятись експериментувати і шукати себе – саме ці поради я взяв.

“Я присвячу композицію своєму батькові, який захищав “Азовсталь”, - Сергій Соловйов про виступ у фіналі “Голосу країни”, уроки від Полякової та відмову від кумира дитинства

Ви були учасником декількох талант-шоу, однак саме на «Голосі Країни» дійшли до фіналу. Як думаєте, чому саме зараз настав ваш зірковий час?

Чому саме зараз? Бо прийшов той самий момент і я до нього готовий. Я вважаю, що все дається нам тоді, коли ми до цього готові. Я старався, працював над собою, знаходив час в повсякденній роботі електрика на те, щоб співати, писати свої пісні. Саме тому мені здається і настав той час і я саме зараз тут.

Яким буде ваш виступ у фіналі 20 листопада? Це буде знову класика чи якійсь цікаві експерименти?

На фінал ми якраз підготували експеримент. Ця пісня зараз дуже важлива моєму серцю, я дійсно переживаю ті емоції, слова, рядки. І цю композицію я хочу присвятити своєму батькові, який захищав Маріуполь, захищав “Азовсталь” та своєму тестю, який зараз боронить нашу країну у лавах Збройних Сил.

Не пропустіть, вже 20 листопада о 19:00 – фінал наймасштабнішого вокального проєкту “Голос країни-12” в ефірі телеканалу ТЕТ.