Створив легендарну “Зірочку”, що заспівала Кароль: про кого новий випуск програми “Ліберті Арт”

Створив Dazzle Dreams та легендарну "Зірочку", що заспівала Кароль

У суботу, 23 березня, о 20:00 на телеканалі “МУЗВАР” вийде новий випуск програми “Ліберті Арт. Історія української сучасної музики”. Цього тижня гостем програми Івана Нікітіна та команди ОТБ “Галичина” буде Дмитро Ципердюк, лідер гуртів “Морра”, Dazzle Dreams та Luiku.

Дмитро Ципердюк — заслужений працівник культури України, режисер-постановник, продюсер, саунд-продюсер, сценограф, композитор. Саме він є автором легендарної пісні “Зірочка”, яку у 2021 році переспівала Тіна Кароль разом з гуртом KAZKA.

В інтерв’ю Івану Нікітіну він розкаже, як гурт “Морра” від концерту на партах замість сцени дійшов до перемоги на “Перлинах сезону”. Також дізнаємося багато цікавого про продюсерську діяльність Дмитра з зірками шоу-бізнесу та участь у створенні театральних постановок. Окрема тема — сучасні виступи “Luiku” в Європі та активне волонтерство.

Про співпрацю з “Dazzle Dreams” у цій програмі розкаже Сергій Гера (Шура), теперішній музикант гурту “Друга ріка”, а про співпрацю Дмитра з театром — Василь Вовкун, директор Львівського театру опери та балету та колишній міністр культури.

Дивіться прем’єру нового випуску “Ліберті Арт. Історія української сучасної музики” 23 березня о 20:00 на телеканалі “МУЗВАР”. Повтор: у неділю – 10:00.