Sysuev презентував новий сингл і кліп «Досі Ті»

Sysuev презентував новий сингл і кліп «Досі Ті»

Sysuev презентував новий сингл і кліп «Досі Ті»

Український артист Sysuev представляє новий сингл «Досі Ті», в якому поєднав гітарний Hip-Hop і R&B.

Sysuev презентував новий сингл і кліп «Досі Ті»

Кожен із нас з теплотою в душі згадує молодість. Саме вона сповнена різних подій, цінність яких усвідомлюється лише пізніше. Тому у своїй пісні Sysuev вирішив повернутися в молоді роки. Цією ретроспективою артист прагне донести, що існує молодість не лише фізична, а й духовна. Час внутрішніх звершень, дурниць, легкості — це і є той самий період у житті.

Окрім цього, Sysuev також представив на цю пісню артхаусний відеокліп — колаборацію з італійським режисером Даріо Бальди. Сюжет кліпу відображає ностальгію за ранньою юністю. Артист задається питанням: він залишився тим же 20-річним хлопцем або кардинально змінився через зовнішні обставини та внутрішні психологічні перебудови? Свою юність артист порівнює з прекрасною дівчиною, яку не хоче відпускати, неминуче дорослішаючи та змінюючись.

Нові кліп і пісня «Досі Ті» описують початок музичної кар’єри артиста. Він згадує свої молоді роки, коли оточення було готове продати себе за найменший привід стати хоч трохи більш відомим.

“Це викликало у мене тільки негативні емоції. Адже як артист я домігся свого успіху самостійно, без пошуку короткого шляху до “5 хвилин слави”. У цьому непростому світі я зберіг себе, що дуже ціную. Вода у кліпі — це моє життя. Я сподівався, що саме вона увібрала весь мій життєвий досвід. Тільки так моє нове втілення стане по-справжньому мудрим. Молодість не має протікати безслідно. У ній має бути сенс”, — згадує Sysuev.

“Досі Ті” — це друга частина історії, що буде логічно продовжена новою відеороботою Даріо Бальди, зйомки якої вже розпочалися в Італії.