TAYANNA випустила пісню-оберіг для українських воїнів

TAYANNA випустила пісню-оберіг для українських воїнів

“Хлоче” — оберіг для тих, хто бореться із загарбниками, і нагадування про рідний дім. 

Співачка TAYANNA випустила новий трек “Хлопче” — одну з найсильніших та найбільш емоційних пісень у своїй кар’єрі. Це прониклива акустична балада, адресована простому українському солдатові, що боронить свою країну від загарбників. Певною мірою “Хлопче” нагадує про споконвічне призначення популярної української пісні, що раніше передавалась з уст в уста: бути оберегом, надихати на подвиги та захищати від негараздів. 

Дуже багато військових у приватних розмовах зізнаються, що втомились чути пісні, де напряму згадується війна чи надто грубо експлуатується патріотична тематика. І є великий запит на пісню, яка, звісно, торкається актуальних подій, але м’яко та обережно, без зловживання. “Хлопче” відповідає цим критеріям. TAYANNA використовує тут свої фірмові прийоми — чарівний, майже гіпнотичний вокал та слова, що зазирають прямо в душу, щоб створити у кожного слухача стійке відчуття дому, домашнього затишку, приналежності до рідної землі та жіночої сутності, глибокого всепроникного кохання. Адже саме згадки про ці відчуття і мотивують наших воїнів кожен день робити неможливе, і крок за кроком звільняти наші землі від ворога. 

Артистка розповідає, що створенню пісні передували реальні події, відлуння війни, з яким сьогодні стикається кожна українська сім’я. Спочатку подруга TAYANNA розповіла їй про свою важку втрату: під Бахмутом загинув один з її ліпших друзів. А пізніше TAYANNA і сама познайомилась з молодим воїном, який перебував у лікарні на реабілітації, і була вражена його мужністю та стійкістю. Всі ці переживання і вилились у пісню “Хлопче”, яка нагадує не тільки про те, що кожен день йде жорстока війна, а й про те, власне, за що ми воюємо. І чому так важливо кожен день підтримувати фронт всіми силами.