TAYANNA заспівала про любов до УКРАЇНИ!

TAYANNA заспівала про любов до УКРАЇНИ!

TAYANNA заспівала про любов до УКРАЇНИ!

Співачка TAYANNA презентувала ліричну композицію «ГОРИ».

«Я вважаю, що у кожного українця, у кожній нашій клітині – закладений код, що тісно пов’язаний з нашою природою! В цій пісні відчувається справжня любов до України! До наших гір, до наших річок, полів, міст та сіл, до наших українських краєвидів, які руйнують, та які намагаються у нас відібрати…»

Діти мої, діти мої, діти…
Я без вас далеко в чужині.
Як же було знати, як то гірко,
Вам рости без мене, а без вас мені…

TAYANNA заспівала про любов до УКРАЇНИ!

Ця пісня про біль усього українського народу, людей,  які змушені виїжджати зі свого рідного  краю, своїх домівок та покидати БАТЬКІВЩИНУ!

«Пісню «ГОРИ» надихнув мене написати Алан Бадоєв, коли він почув мою історію, як я з мамою їздили до Польщі на заробітки. Ця лірична композиція була готова ще рік тому, і я присвятила тоді її всім заробітчанам, які їздять по усьому світу в пошуках роботи, аби забезпечити собі життя. А сьогодні ця пісня має інший сенс… іншої, жахливої реальності – ВІЙНИ! Тієї реальності, де мирне та щасливе життя людей перетворилося в каторгу та страждання! Де люди, які ще вчора будували своє майбутнє в Україні – були вимушені стати біженцями…»

Єднаймося! Допомагаймо один одному та вірмо, що зовсім скоро всі українці зможуть «Сидіти в обіймах тишини…». 

«Сядьте, закрийте очі і відчуйте свіжість гір. Згадайте, як ви кохали, обіймали близьку вам людину – там , на галявинах наших Карпат,  і слухали шум бистрих рік. Це у наших жилах, у наших серцях, і забути це – неможливо. Згадайте,  як ваші діти бігали поруч з вами, а ви сміялись і раділи кожній дрібниці! Хоч й сьогодні обійми рідних та близьких людей перервала війна… – ми знаємо та віримо, що скоро все скінчиться, і ми сядемо на вершині гори, у самому серці, і будемо просто щасливі!»