ТОП 10 пісень року | редакція порталу МУЗВАР

ТОП 10 пісень року | редакція порталу МУЗВАР

2023-й став ще одним роком спротиву та збереження культурної спадщини. А ще – продемонстрував, як сучасники прагнуть створити нову музичну історію. Представляємо вашій увазі десятку пісень, які на думку редакції “МУЗВАР” залишаться в історії з позначкою “Хіт 2023”, бо вже закарбувалися у пам’яті нинішніх поколінь та зробили внесок у розвиток сучасної музичної індустрії.

💎 «Буревіями» — Злата Огнєвіч & SHUMEI

Однозначно дует року. Як не крути, а це поєднання музичних поколінь – довоєнного та післявоєнного. Красиві тембри та голоси разом створили дійсно мелодійну історію кохання на роки. Соцмережі жили цією романтичною композицією, не пам’ятаємо, аби з однією пісні в ТікТоці підхопили одразу три вірусні частини. Бо це відверто та по-справжньому.

💎 «Кохаю, але не зовсім» — DOROFEEVA

Ось так виглядає мейнстрімний поп здорової людини. Стопудовий хіт минулого літа, який продовжує своє життя і зараз. Тандем Дорофєєва & Кацурін приніс на музичних ринок українському споживачу багато “золотих плодів”.

💎 «Порічка» — KOLA & YAKTAK

Неочікуваний діджитал-вибух, який просто вражає комерційним успіхом: понад 50 мільйонів прослуховувань на стрімінг-майданчиках та понад 30 мільйонів переглядів відео на YouTube. Шах і мат усім, хто казав, що українською можна лише «плакати». Той випадок, коли два сильних автори збираються разом і роблять щось «лайтове», не вигадуючи велосипед.

💎 «Знайди мене» — Klavdia Petrivna

Не боїмося використати кліше «інтернет-сенсація», адже тут воно досить доречне. За пів року існування діджитал-персонажці вдалося створити резонанс навколо себе та видати не один хіт, серед яких і вайбова «Знайди мене». Ремікс на пісню взагалі ледь не побив всі стрімінг та шазам рекорди України. Діджитальний успіх досяг такого масштабу, що коли Клавдія Петрівна розкриє свою особистість, слухачеві буде все одно – це вона чи він.

💎 «Герої вмирають» — Стасік

Важлива та сильна робота від творчині «Колискової для ворога». Якщо виконавиці Стасік та композиції “Герої вмирають” не було, то їх варто було б вигадати. Якщо не слухали – послухайте, якщо слухали – не забудьте задонатити (якщо не зробили це одразу після прослуховування). На жаль, Герої вмирають…

💎 «Спалахи» — POSITIFF

Всім відомий артист після “розлучення” ВиС знайшов свій особистий стиль та свій хіт. «Спалахи» — це класна та стильна історія, яка однозначно стане візитною карткою Олексія. Індустрія довго гадала, чи вийде у POSITIFF стати самостійним артистом без Наді. Вийшло.

💎 «Фортеця Бахмут» — Антитіла

Сильна та монументальна робота. Попри те, що навколо неї вирують різні погляди та думки, це пісня – дзеркало воєнного часу. Це саундтрек історичної віхи. Композиція вдало підкреслює авторські здібності Тараса Тополі, який впевнено закріплюється у ніші вагомих постатей музичної індустрії.

💎 «Люди» — KOLA & MamaRika

На нашій сцені жіночих дуетів, особливо з двох сильних вокалісток, не так і багато. А коли пісню їм допомагав створювати один з найсильніших авторів країни (Іван Клименко) – то це взагалі 12/10. Пісня на роки до щему в серці.

💎 «Квітка» — Анастасія Димид

Тішить, що нарешті Дитяче Євробачення в нашій країні привертає увагу на рівні дорослого. Особливо, якщо пісня учасниці — це готовий інтернет-тренд. Прекрасний дитячий бенгер від Світлани Тарабарової. Хочемо, аби Світлана створювала для дітей ще і ще! Органічно та вірально — прекрасне поєднання.

💎 «Цінувати життя» — KOLA

Співачка цього року закріплювала успіх попереднього яскравого злету, тому і не дивно, що її так багато в нашій десятці. У Насті все стабільно: легкі рими про важливе, проста та чіпка мелодія, проникливий голос. KOLA наразі – одна з найглибших співачок української сцени.