Трек від alyona alyona & Vladimir Cauchemar зазвучав на NETFLIX

трек DANCER від alyona alyona

Доки реп із самого серця України від alyona alyona підкорює європейські вершини заради перемоги України, реперка та її команда активно просувають її національний продукт на топові міжнародні платформи. Так, трек “DANCER” від alyona alyona & Vladimir Cauchemar взяли до підліткового серіалу “Dangerous Liaisons” від NETFLIX.

Коротка анотація серіалу: “Задротка Селен закохується в бедбоя Трістана у її новій школі Біарітцу, де навчається віднедавна. Вона навіть не здогадується про свою роль у великому жорстокому парі, на яке заклався хлопець з королевою соцмереж – Ванессою".

«Цей невеличкий фрагмент – велика честь для мене. Зараз особливо важливо просувати українську музику у світі, етніку країни, наш культурний код. І тому український трек та ще й українською мовою на такій платформі як NETFLIX – це вже перемога. Сьогодні ми звучимо у фрагменті, завтра писатимемо головні саундтреки до топового кіно», – зазначає alyona alyona.

Серіал доступний для перегляду на платформі вже від 8-го липня. Тож приємного перегляду, і слава Україні! Українську культуру – в світ!