«Це особлива історія мого власного життя», – ARTEANA про новий альбом, виступ на концерті MONATIKa та власний стиль

«Це особлива історія мого власного життя», - ARTEANA про новий альбом, виступ на концерті MONATIKa та власний стиль

Пісні цієї співачки підкорюють ТікТок та слухачів закордоном, адже з початку повномасштабного вторгнення ARTEANA дала багато виступів в вільних містах України та у Європі. Далі знайомимо вас із новим ім’ям українського шоубізнесу

«Це особлива історія мого власного життя», - ARTEANA про новий альбом, виступ на концерті MONATIKa та власний стиль

Ви презентували мініальбом «We are from Ukraine». Розкажіть детальніше про EP.
«We are from Ukraine» – це п’ять пісень присвячених Україні та українському народу. Цей альбом написаний під час війни і для мене «We are from Ukraine» – це особлива історія власного життя, де кожна пісня символізує певний період. 

Які пісні з нового EP можете особливо відзначити?
Я відзначаю кожну пісню в альбомі, бо саме з цього складався мій внутрішній стан під час війни, але останні три пісні – це присвята людям України, незламним і нескореним, і заклик жити далі що б не було! Фокус-трек альбому, пісня «TURURU» – взагалі жартівлива присвята нашим українським жінкам і нагадування, що тільки ми своєю красою, впевненістю та силою зміцнюємо та надихаємо свої родини, чоловіків та оточення! 

У вас завжди такі яскраві луки. Звідки прийшла ідея синьої перуки?
Дякую! Мене зараз дійсно часто питають “чи ти змінила колір волосся задля створення національних луків?”. Я всім відповідаю, що синє волосся зі мною задовго до початку повномасштабного вторгнення. Я дуже полюбляю саме цей колір і відчуваю себе в ньому дуже сміливо і впевнено, що дає змогу моїй артистичній половині надихати людей музикою… До того ж знімаючи з себе образ (через синє волосся) вдома, я поки що маю змогу повністю змінюватися.

У вас було багато виступів закордоном – великі фестивалі, саміти. Який виступ запам’ятався найбільше?
Так, ми з командою мали дуже багато благодійних заходів цього року і не збираємося зупинятися! А запам‘яталися абсолютно всі без винятку концерти, бо люди настільки тепло нас зустрічали, що не хотілося іти зі сцени. Я відчувала важливість процесу і хочу подякувати організаторам і кожній людині, яка підтримувала нас як у Європі, так і на рідній землі. Так, наприклад, відео, де семитисячна авдиторія декілька разів повторює за мною «Слава Україні! Героям слава!», а потім ще й маленька дівчинка вигукує ці слова з натовпу, коли замовкають овації – вже облетіло мережу. Це було у Лісабоні. Це ще один приклад нашої єдності та сили!

Нещодавно ви анонсували виступ “на розігріві” у MONATIK. Як думаєте, чим ви зачепили такого знаного артиста?
Мені здається, ніби мі з цим чудовим артистом дещо на одній енергетичній хвилі працюємо з авдиторією. Ще зовсім нещодавно я дивилася його виступи і думала «Це ж треба, як він надихає! Яка надпотужна енергія іде під час його концертів, під час звучання його музики, що, мабуть, немає людини, яка не рухалася б в такт!» І зараз я продовжую захоплюватись цим артистом, вже маючи власні «підіймаючі» пісні і власну аудиторію. Для мене це велика честь виступати з таким співаком на одній сцені. Ще й маючи важливу благодійну справу! 

Кого з артистів колег можете відзначити? Хто є у вашому плейлисті?
Сама я звичайно дуже багато часу приділяю музиці. Я слухаю багато, порівнюю, зростаю разом з сучасними виконавцями і дякую їм за музику, яка наповнює мої плейлисти. Наприклад, я пишаюся лейблом ENKO і всіма їх артистами. Це якась нова епоха музики, де люди не бояться експериментувати. До речі, зараз вийшов дуже цікавий колаб ENKO з MOЗGI GROUP, а саме з артисткою лейблу – DOROFEEVA. Вважаю дуже сильною цю роботу! Також хочу виділити інших музикантів і вокалістів сучасності, які дивують новими звучаннями своїх творів – Анна Трінчер, Слава Камінська, Макс Барських, Rina Ri, IR’S та інші.  

«Це особлива історія мого власного життя», - ARTEANA про новий альбом, виступ на концерті MONATIKa та власний стиль

Думали про дует із кимось? Можливо, це вже є у планах?
Є у планах фіт з одним відомим блогером, але поки що я тримаю його ім‘я у таємниці. Якщо у читачів будуть варіанти – нехай пишуть на моїй сторінці. Хто вгадає – отримає винагороду. 

У вас у творчості переважає танцювальна музика. Чи будуть ліричні треки?
Так, у мене вже є декілька ліричних творів, які чекають слушної нагоди. Обов‘язково почуєте ці треки у моєму виконанні.

Нещодавно ви запустили тренд у ТікТоці. Чому саме з “TURURU” вирішили підкорювати тіктокерів?
Трек “TURURU” – це фокус-трек альбому, і я дуже щаслива, що люди в Україні і за кордоном так тепло сприйняли цей трек і підтримали новий тренд, який ми запустили нещодавно. Зараз ми бачимо, що кількість знятих відео росте і дуже тішимось.

«Це особлива історія мого власного життя», - ARTEANA про новий альбом, виступ на концерті MONATIKa та власний стиль

Що новенького чекати від вас найближчим часом?
Найближчим часом я хочу продовжувати дивувати і завойовувати увагу українців запальними та цікавими роботами, також хотілося б випустити першу відеороботу. Тому слідкуйте! Скоро все самі побачите!