Українська співачка Michelle Andrade знялась у серіалі «Корона»‎ від Netflix

Українська співачка Michelle Andrade знялась у серіалі «Корона»‎ від Netflix

16 листопада на стримінговому сервісі Netflix вийшла перша частина шостого сезону культового серіалу «Корона»‎. У другому епізоді співачка й телеведуча Michelle Andrade зіграла роль покоївки Бʼянки на яхті єгипетського мільярдера Мохаммеда Аль-Файєда, де відпочивають його син Доді та принцеса Діана. За сюжетом Мохаммед розмовляє телефоном із героїнею Мішель, щоб дізнатися, чи є між принцесою та його сином інтимні стосунки.

Українська співачка Michelle Andrade знялась у серіалі «Корона»‎ від Netflix

«На мою, здавалося б, невелику роль був кастинг. Звісно, я хвилювалась, але водночас була впевнена в собі. Одразу після перших проб мені надіслали підтвердження. Я була дуже щаслива, адже працювати на такому масштабному проєкті — це неймовірно цінний досвід. Зйомки епізоду проходили в минулому жовтні на острові Майорка. До цього я літала на острів тільки заради примірки мого образу й тестування зачіски. Мене вразила організація й професійність усієї команди. До мене ставилися як до акторки першого плану: оплатили перельоти, разом із моєю мамою поселили в готель, надали трансфер і окрему гримерку. Режисер спілкувався зі мною напряму, давав підказки, як правильно вимовляти мої репліки та як проявляти емоції.

Мені пощастило познайомитися з ізраїльським актором Салімом Дау, який зіграв роль Мохаммеда. Він дуже добрий і мудрий чоловік, який любить своїх дочок і говорить віршами. Ми разом вживалися в наші ролі й дійсно розмовляли телефоном, як у серіалі. Він дав мені цінну пораду: актор не грає роль у моменті, він живе нею. Мені дуже сподобалося працювати зі світовим продакшеном. Та маю відзначити, що цей досвід не сильно відрізняється від роботи з українськими командами. Наші люди — справжні професіонали. Єдине, що помітно відрізняється, — це бюджети», — співачка Michelle Andrade про досвід зйомок у серіалі «Корона».