Український продюсер Степченко Євгеній презентував новий трек  «ЖУРАВЛІ» до свята Івана Купала

Український продюсер Степченко Євгеній презентував новий трек «ЖУРАВЛІ» до свята Івана Купала

Степченко Євгеній є засновником гурту SHAYRI та автором пісень. Після заміни солістки в проєкті його творча діяльність не зупинилася.

За словами Євгенія, саме слухачі змотивували його продовжити роботу над новим альбомом і першою піснею у новому альбомі стала енергійна пісня, яка має назву «ЖУРАВЛІ».

Прем’єра треку на You Tube каналі SHAYRI, відбулася 23 червня, у день святкування Івана Купала.

«Цю пісню я написав майже рік тому і трохи навіть забув про неї, коли прослуховував свої роботи, здивувався, чому я її не випускаю? Ну і понеслось)! Слухаючи цю пісню, вона переносить мене у атмосферу стародавнього свята Івіна Купала, тому було вирішино презентувати її саме в цей день. Доречі музику до неї я написав хвилин за 15, а текст взагалі приблизно за 7.Вона писалася з дивним відчуттям легкості і на цей раз мені не довелося поринати у самого себе, щоб синхронізуватися з атмосферою яку я хотів би передати слухачам, а що вийшло то вже хай вирішують люди!» – поділився Степченко Євгеній

Окрім того, за його словами, заміна вокалістки пішла на користь, бо запалу, та енергії стало на багато більше. Ім’я нової солістки продюсер поки тримає в таємниці, але ходять чутки, що це досить відома українська артистка, яка перейшла з іншого музичного проєкту у цей молодий гурт.

Нова пісня від SHAYRI поєднує фанк, фольк та мелодичний реп.