Ваше завжди знайде Вас і ніколи не залишить у новому релізі “Не залишай”. Презентація синглу від артиста Fedykovych

Ваше завжди знайде Вас і ніколи не залишить у новому релізі“ Не залишай ”. Презентація синглу від артиста Fedykovych

Артист Fedykovych презентував трек “Не залишай”.

“Пісня “Не залишай” для мене дуже особиста. Вона була мною написана коли я переживав дуже важкий  емоційний стан. Це пісня про нерозділене кохання. І про те, як важко відпускати людину, яку любиш і якою дорожиш. Але я можу  з впевненістю сказати, що та людина, яка дійсно має бути з  Вами ніколи не залишить Вас. Тому не бійтесь відпускати”, – повідомляє виконавець. 

Fedykovychартист музика якого пронизує кожну людину емоціями, кохання, розчарування, радості і смутку для українського слухача. 

Цікаве про створення:
– Пісня була записана в 2022 році, коли артист переживав особисте нерозділене кохання.
– Пісня була пресвятою людині, яку артист любив і не хотів відпускати зі свого життя.
– Запис пісні артист робив в Братиславі, зведення і мастерінг робив у Львові.
– Перед записом пісні приспів був змінений повністю;

“Вже цієї весни є плани зробити реліз двох синглів, перший з яких “Танцюємо”. І на початку весни випустити ЕР-альбом, яким закрию за собою музичну нішу Pop в Україні. Моя творчість про те, як  робити якісну сучасну українську музику, яка буде нести сенси. Кожна пісня написана мною – це мініісторія з мого життя. Буду радий вашим прослуховуванням, підтримці і фідбеку”, – говорить виконавець.

Наразі артист готує нові релізи і починає планує офлайн виступи, які відбудуться після випуску ЕР альбому весною 2023 року.