Вася Демчук підкорив TikTok своїм новим синглом “Sorry”

Вася Демчук підкорив TikTok своїм новим синглом "Sorry"

Вася Демчук підкорив TikTok своїм новим синглом "Sorry"

Ще до офіційної прем’єри трек SorryВасі Демчука став хітом у TikTok! За декілька днів кількість відео на сніппет пісні подолало позначку в 35 тисяч, а зараз налічує вже понад 200 000! Ліричний трек підкорив відомих артисів і блогерів з багатомільйонною аудиторією. Серед них Даня Мілохін, Валя Карнавал, Єгор Шип, Ваня Дмитрієнко, Аня Pokrov, Діма Євтушенко та багато інших.

Вася Демчук підкорив TikTok своїм новим синглом "Sorry"

Артист зізнався, що вперше зіткнувся з такою хвилею уваги до своєї творчості: «Я отримав десятки пропозицій від лейблів про співпрацю. Артисти, яких я слухаю та люблю, пропонували записати фіт на “Sorry”. Це кайф, я не очікував такого фідбеку!».

Вася зізнався, що дав згоду на одну з пропозицій і випустить версію хіта “Sorry” з однією із відомих українських співачок, чиє ім’я поки тримає в секреті:

«Це дуже особиста пісня, і я вирішив, що зможу розділити її тільки з тим артистом, який дійсно її відчує. Вона написана для особливої в моєму житті людини, як прощальний лист, епілог нашої історії».

Вася Демчук підкорив TikTok своїм новим синглом "Sorry"

З релізом кожного нового треку аудиторія Васі Демчука зростає – кількість підписників у TikTok вже давно перевищила 130 тисяч. Раніше артист підкорив своїм виступом сотню зіркових журі в українській адаптації популярного в усьому світі ТБ-шоу “All together”, де його виконання назвали «кращим за оригінал», а деяких з них навіть довів до сліз.

СЛУХАЙТЕ ЧУТТЄВИЙ СИНГЛ “SORRY” ВАСІ ДЕМЧУКА НА ВСІХ МУЗИЧНИХ ПЛАТФОРМАХ ТУТ