YARIMA представляє міні-альбом «Это всё о тебе»

https://yarima.fanlink.to/etovseotebe

https://yarima.fanlink.to/etovseotebe

Переможниця діджитал-проєкту Pepsi Music Star YARIMA представляє дебютний міні-альбом «Это всё о тебе».

https://yarima.fanlink.to/etovseotebe

«Это всё о тебе» — альбом, що складається з чотирьох пісень. Це розповіді про емоції, які знайомі кожному — закоханість, розлуку, натхнення, біль.

 «Хоча це мої особисті історії, слухач, напевно, впізнає в них себе, — розповідає YARIMA. — Цей альбом — не крик, а шепіт про найважливіше. Про різні, не завжди позитивні почуття, які роблять нас людьми».

У конкурсі Pepsi Music Star взяли участь понад 1 500 музикантів. Перемогу в ньому здобула на той момент 17-річна авторка й виконавиця Марія Коваленко. У травні дівчина під псевдонімом YARIMA представила свій перший синґл і кліп «О нас». Ще одним подарунком для переможниці проєкту став запис міні-альбому, спродюсованого учасниками гурту The Hardkiss.https://yarima.fanlink.to/etovseotebe

Для Вала Бебко та Юлії Саніної робота над музичним продакшеном іншого молодого артиста стала новим, але дуже цікавим досвідом.

«Було дуже зворушливо спостерігати, як сімнадцятирічна талановита дівчина вперше в житті встала біля мікрофона у професійній студії. Як уперше розігрівалася перед записом. Як раділа новому звучанню своїх пісень, написаних удома під гітару, — розповідає Юлія Саніна. — Ми постаралися максимально прислухатися до того, що хотіла сказати своїми піснями YARIMA. Сподіваємося, що це звучання вона візьме за основу у своїх майбутніх роботах. Бажаємо Маші максимальних успіхів і віримо, що такий старт допоможе почати їй блискучу кар’єру».

СЛУХАЙТЕ МІНІ-АЛЬБОМ «ЭТО ВСЁ О ТЕБЕ» ТУТ