Влад Ситнік презентував авторську композицію в стилі crossover “In Love We Rise”

Влад Ситнік презентує авторську композицію в стилі crossover "In Love We Rise"

Влад Ситнік презентує авторську композицію в стилі crossover "In Love We Rise"

“In Love We Rise” — пісня про те, що любов — це єдина відповідь людства на питання, яке майбутнє нас очікує. Навряд чи, найближчим часом ми відкриємо для себе нову планету. Машину часу поки також ніхто не винайшов, тому ми не можемо повернутися на 100 років назад, щоб змінити сьогодення та уникнути минулих помилок. Ми не можемо прожити більше одного життя, щоб мати можливість виправити свої огріхи. Ми там, де ми є — тут і зараз. У нас є лише один світ, одне життя та один шанс гідно його прожити. Ми маємо дивитися в майбутнє і будувати його без жодного страху в серці. Заради наших дітей ми зобов’язані знайти в собі сили, щоб відновити довіру та культивувати любов усередині нас.

“Я давно хотів створювати авторський матеріал у такому стилі. Нині можу сказати одне: буду робити таку музику і в цьому напрямі наполегливо працюю. Зараз записую альбом, до якого увійдуть 7 композицій різними мовами. Хочу вірити та докладу зусиль, щоб така музика змогла зайняти гідне місце в нашій країні та за її межами”, — ділиться Влад.

"In Love We Rise" — перший трек із запланованого crossover-альбому. Ініціатором альбому став сам артист у колаборації з композитором Юрієм Шепетою. Мета альбому —  порушити глобальні теми за допомогою музики, а також популяризувати музичний стиль "crossover" з усією його багатогранністю мелодійних рішень.