“Witch” – нова колаборація від Alina Pash

"Witch" – нова колаборація від Alina Pash

"Witch" – нова колаборація від Alina Pash

Флагман лейблу Bitanga Blood Аліна Паш випустила спільну пісню та відео з бельгійським музичним продюсером Apashe (Джон де Бук). Його мелодії звучали в рекламних роликах таких франшиз, як Marvel, Netflix, NBA, Samsung або Форсаж. Також роботи бельгійського продюсера використовувалися для фонового звукового оформлення відеоігор Assassin’s Creed, Far Cry та Watch Dogs. Цього року Аліна та Джон зконектились у мережі та вирішили створити спільну роботу.

"Witch" – нова колаборація від Alina Pash

Як виник задум пісні та відео

«Ми домовилися з ним на зум-колл, у режимі «онлайн» почати щось думати. На коллі, побачивши і поспілкувавшись годинку, ми зрозуміли, що все може бути кльово. Тому що ми одне одному подобаємося: і по тому, що ми робимо в музлі, і по тому, які ми люди», – розповідає Аліна Паш.

Спочатку працювали саме над треком. Звичайно, першим з’явився біт від Apashe, потім – лірика. Коли була готова демоверсія треку, Джон де Бук запропонував ідею: відзняти відео в Україні. І вже скоро він разом із командою опинився у Києві. 

«Почала народжуватись пісня. Він мені прислав біт, я почала думати щось. У той час моя подруга, біологиня, в минулому музикантка, Оля Маслова кидає свій вірш, в якому і про біологію, і про клітини, і про музику. Тож українська частина пісні – це її вірш, а англійська частина, – це вже написане мною. Адже ця робота все ж інтернаціональна, і хочеться, щоб люди скрізь розуміли її сенс», – коментує Аліна Паш.

Зйомки відбувалися у серпні. Режисер та оператор приїхали разом з Джоном, продакшн-команду зібрала Аліна. Частину кліпу зняли в Україні, частину – в Канаді. 

Який меседж відеороботи

У роботі артисти показують альтернативне майбутнє, яке пов’язане з  жорстокістю минулого. Alina Pash затягує Apashe в XVI століття, щоб показати йому, які жахи відбувалися в патріархальному суспільстві. У кінці відеороботи героїня Аліни замислюється, чи має вона так само вчинити з героєм Apashe, але залишає чоловіка живим. Наляканим, але живим і наодинці зі своїми думками. 

«Я дуже радію, що Alina Pash і Apashe схожі не лише іменами, а ще й за внутрішніми якостями, по тому, як вони ставляться до музики та меседжів, які вкладають», ділиться співачка.