Вперше в історії «Чорноморських ігор» вручено два гран-прі
Вперше в історії вокального конкурсу дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» було вручено два Гран-прі! За результатами голосування журі головний приз отримали одразу два учасники: Ярослав Карпук, 16 років, смт. Стара Вижівка, Старовижівський р-н, Волинська обл. та Софія Самолюк, 12 років, м. Київ.
Засновник фестивалю Микола Баграєв прокоментував цю подію так: «Ми отримали масу позитивних емоцій від наших талановитих дітей та виступів топових українських артистів. Я щиро вдячний всім, хто створив і підтримав «Чорноморські Ігри – 2021» – команді фестивалю, партнерам, учасникам, глядачам. Так, у нас два Гран-прі, але переможців у нас значно більше! Впевнений, що на цьому фестивалі перемогли усі, хто доєднався до великого свята музики та дитячої творчості».
Особливе місце на фестивалі було відведене освітній програмі у форматі дискусійних клубів, майстер-класів, конференцій за участі конкурсантів, батьків, педагогів та фахівців музичної індустрії. Альона Савінова, Валентин Коваль та Віталій Дроздов стали спікерами конференції на тему: «Як налаштуватися на конкурс та отримати максимальну користь від «Чороморських Ігор». Було проведено майстер-клас з англомовного вокалу від представників онлайн-школи англійської мови для дітей AllRight, дискусійний клуб від Дмитра Сидоренка, Тараса Тополі, Ганни Фещенко та Олександра Санченка про актуальні професії сучасної музичної індустрії, роль PR в кар’єрі сучасного артиста та про професії майбутнього для творчих дітей. Завершальним акордом став майстер-клас від Натели Чхартішвілі-Зацаринної та зіркових ведучих телеканалу М1 – Міли Єрємєєвої, Андрія Чорновола, Дениса Жупника, які розповіли про професію телеведучого і провели справжні телепроби.
Впродовж усіх етапів фестивалю незмінними членами журі були: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Тарас Тополя (лідер гурту АНТИТІЛА, молодіжний посол UNICEF в Україні), Олена Мозгова (музичний продюсер), Віталій Дроздов (генеральний продюсер ТАВР Медіа). Також до оцінювання учасників долучилися відомі артисти: Олександр Пономарьов, Сергій Танчинець та NK.
Настя Каменських поділилася своїми враженнями від фестивалю: «Для мене «Чорноморські Ігри» – це одне з найважливіших місць. Саме тут відбувся величезний крок у моїй кар‘єрі. Я пам‘ятаю кожну секунду, пам‘ятаю, що відчувала, пам‘ятаю, як хвилювалися мої батьки. Взагалі, я була у Скадовську двічі, але тільки з другого разу потрапила у фінал та виграла Гран-прі. Не здавайтеся, у вас все попереду!»
Усі переможці фестивалю отримали призи від партнерів та організаторів – мікрофонні системи професійного рівня Sennheiser, запрошення на М1 Music Awards та можливість відвідати будь-який івент, що буде проводитися членами ВАМП (Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій). Окрім цього були вручені путівки до табору відпочинку «Аврора» у Скадовську в 2022 році від Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації, смартфон за найкращу авторську пісню від Карла Стурена – почесного консула Швеції, Генерального директора «Віндкрафт Україна» та смартфон від радіостанції «Наше Радіо» за найкраще виконання сучасного хіта українською мовою. Star Media на чолі з Владом Ряшиним подарували запрошення на проект «Актори. Нові обличчя» найартистичнішим конкурсантам, а Федерація бадмінтону України – річний абонемент в Kyiv Racket Sport Park найспортивнішому конкурсанту.
Юрій Артеменко, виконуючий обов’язки Голови Наглядової Ради Українського Культурного Фонду дав свій коментар про фестиваль: «На нашу думку, ми маємо підтримувати саме такі фестивалі – масові, благодійні, які виконують важливу соціальну місію. На «Чорноморських Іграх» виховується майбутнє української культури. Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Тіна Кароль – всі вони вийшли з цього конкурсу маленькими дітьми, а зараз є топовими артистами. Тому вкрай важливо розвивати такі проєкти!»
Оскільки одним з концептуальних напрямків фестивалю є залучення дітей до його реалізації, то протягом трьох днів фестивалю працював дитячий прес-центр, де юні журналісти оперативно інформували у соціальних мережах про всі цікаві події. Найкращий журналіст дитячого прес-центру – Катерина Шаповаленко, 15 років, м. Київ, отримала стажування в газеті «Факти та коментарі» і на сайті Facty.ua від Олександра Швеця, заслуженого журналіста України.
Спортивну підготовку на «Чорноморських Іграх» забезпечував майданчик Air бадмінтону від Федерації бадмінтону України. Також на території фестивалю реалізовувалися проєкти U-Report та «Мій телефонний друг» від UNICEF.
До дня Незалежності України відбувся ряд творчих конкурсів, таких як малюнок на стіні, скульптура з піску та фотоконкурс на тему «З любов’ю до України».
Три фестивальні дні глядачі могли відстежувати завдяки прямим ефірам та включенням на каналі М1, онлайн трансляціям на Facebook сторінці «Таврійські Ігри», на сайтах «OBOZREVATEL» та TV.UA. «Наше Радіо» здійснювало прямі включення в ефір усієї своє мережі.
Глядачі насолоджувалися виступами українських зірок, серед яких були: NK, DOROFEEVА, Тіна Кароль, TAYANNA, МЯТА, MARIETTA, Валерія Фурман, Ліза Волощенко, Ярослав Рогальський, Соломія Лень, TARABAROVA, Олександр Пономарьов, MONATIK, Max Barskih, Анна Тринчер, DANTES, NIKITA LOMAKIN, Оля Цибульська, Артем Пивоваров, гурти «БEZ ОБМЕЖЕНЬ», «АНТИТІЛА» та «Go_A».
Провели три фестивальні дні ведучі телеканалу М1: Міла Єрємєєва, Оля Цибульська, Нікіта Добринін, Вікторія Батуї, Маша Виноградова, Денис Жупник, Галина Завійська, Таня Лі та Андрій Чорновол.
В реалізації 18-го фестивалю «Чорноморські Ігри» взяли участь провідні компанії музичної та івент індустрії: «Таврійські Ігри», PROFI, MAG Audio, A-Light, ТЕРРАЕКСПО, Альта Експо, РТМ Україна, РТМ DIGITAL Events, M1, TAVR МЕДІА, Radnyk PR, НВ ПРО, ІМОЛАЗ, Splash-Show, ОperTec, DeluxeSound Dj’s, Danapris Cinema, ВЕБ-ІВЕНТ.
Медіапартнери: Наше Радіо, OBOZREVATEL, Kolobok.ua. Офіційний партнер трансляції — MEGOGO.
18-й Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри» відбувся за підтримки Українського Культурного Фонду, Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації та компанії Віндкрафт Україна.