⚡️YUNA 2021: найкращі виступи ⚡️

YUNA 2021: найкращі виступи

YUNA 2021: найкращі виступи

Продовжуємо нашу традицію підбірок. Сьогодні відзначаємо кращі номери вчорашньої премії YUNA за версією команди MUZVAR:

? Артем Пивоваров — Попурі

Апофеоз живих емоцій, драйву та музики. Попурі спродюсоване самим артистом — це найкрутіший фінал, який можна було вигадати. Браво!

? Alina Pash — «Bosorkanya»

Якщо раніше музичний артефакт “Енергія Карпат” асоціювався з Русланою, то після вчорашнього вечора його можна передавати Аліні. Мурахи по шкірі від усього: подача, голос, енергетика. В голові була лише одна думка: «яка ж вона крута!».

? THE HARDKISS & MONATIK — «Кобра»

Хоч дует року отримало інше творіння Юлії Саніної 2019 року створення, але це однозначно дует 2020-го. Два сильних і стильних артиста звучать в унісон. Мрія багатьох меломанів, яка стала реальністю. У номері варто відзначити рухи Юлії, як сказали би, Катерина Кухар: «ще ті фривольності» ? АЛЕ! хотілося б окремо відзначити епічний початок виступу “хардів” з піснею “Все було так”.

? БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ & KOZAK SYSTEM — «Героям»

Потужно і по-рокерськи сильно. Круто, що на національній музичній премії є різна музика, соціально значима, в тому числі. Окрема подяка за аранжування, слухати було одне задоволення.

? MONATIK & Co — «Ритм»

Дмитро, як один із найзначиміших артистів індустрії, задав темп і ритм церемонії. Номер-відкриття премії та і мюзиклу «Ритм» вразив яскравим настроєм та видовищністю. Загалом, в кращих традиціях MONATIKа.

А який номер вразив вас??