YUNA 2021. Дякую, що живі [частина 1]

YUNA 2021. Чесний MUZVAR погляд на подію. Частина 1

YUNA 2021. Чесний MUZVAR погляд на подію. Частина 1

Нарешті відбулася десята ювілейна премія YUNA 2021. Раді відзначити, що це було справді свято “музики та щастя” від того, що нарешті усі можуть зібратися та порадіти один за одного. Це було видно, в першу чергу, по віддачі артистів на сцені (музичні номери були на рівні).

Нумо розглядати деякі образи з червоної доріжки, разом з тим, ми розкажемо вам трохи цікавої інформації з залаштунків:

NK вчора вразила одним із найефектніших образів. В цій сукні співачка вже з’являлася на сцені «Кварталу 95», але хто ж то пам’ятає ? Ефектна, усміхнена, сексуальна. Шкода, що вийшла на сцену єдиний раз – коли сумбурно та незрозуміло нагороди отримували переможці онлайнівської 9ї церемонії… [добре, хоч пару слів зі сцени сказати дали]

NK вчора вразила одним із найефектніших образів. В цій сукні співачка вже з’являлася на сцені «Кварталу 95», але хто ж то пам’ятає

MONATIK, як завжди, стримано та без експериментів. Він, до речі, вчора презентував номер із мюзиклу «Ритм» та зібрав сервіз нагород. На певний період здалося, що ведучим церемонії стане саме він (бо “ритмовий” пролог виступу був дуже мотиваційно-надихаючим). Також Діма став оракулом вечора, попросивши Артема Пивоварова “трішки зачекати” на свою першу нагороду YUNA.

MONATIK, як завжди, стримано та без експерементів. Він, до речі, вчора відкривав премію номером із мюзиклу «Ритм» та зібрав сервіз нагород.

А ось лук Джамали був незвично сміливим. Хоча співачка й обрала сукню кольору “вирвиоко”, тим самим підкреслюючи свою бронзову засмагу, усі лінії тіла виглядали звабливо. Джа, на жаль, не виступала та й номінована не була. Однак, у себе в сторіз передбачила багатьох переможців. Недарма і в “Голосі”, і у “Відборі” була у кріслі судді, є в людини “чуйка” до перемог. Хітів би ще та команду менеджерів сильнішу…

А ось лук Джамали був незвично сміливим. Хоча співачка й обрала сукню кольору "вирвиоко", тим самим підкреслюючи свою бронзову засмагу, усі лінії тіла виглядали звабливо. Джа, на жаль, не виступала та й номінована не була. Однак, у себе в сторіз передбачила багатьох переможців. Недарма сиділа в "Голосі" та у "Відборі", є в людини "чуйка" до перемог. Хітів би ще та команду менеджерів сильнішу...

THE HARDKISS чекали всі… Гурт закривав червону доріжку. Свої перші нагороди колектив отримав саме на YUNA. Як круто, що наша індустрія зростила таких артистів (от тільки би більше їх ставало…) ?. Фронтвумен гурту Юля Саніна отримала аж 2 нагороди вже окремо від “хардів” за пісню-махіну “Вільна”. І хоча наразі мови про “вільну” соло-виконавицю мови не йде, але цілина обробляється. На “зіркову доріжку” гурт взяв із собою свій продюсерський проєкт YARIMA. [від себе додамо, що Маша трималась і виглядала чудово] ??

Катерина Осадча була чи не найефективнішою людиною на премії з ККД у 100%. З 18:00 тихенько собі займалася “матусиними” справами у куточку за декораціями “Світського…” і зрідка блискавкою з’являлася у кадрі аби взяти інтерв’ю у погоджених таймінгом артистів та власне позувань камерам. Лук – “я вагітна. не гребе!”

Alyona Alyona вчора просто світилася. Ще б пак, колекція нагород реперки поповнилися статуетками «виконавиця року» та «хіп-хоп проект року». А гімн емансипації «Вільна» забрав дві статуетки – організатори могли б розглянути можливість постійного нагородження “кращих авторів”. Бо з тим зараз ситуація в Україні дійсно непогана… Стосовно вбрання – то бренд VOVK став вже 128-м у колекції “рекламних друзів” Альони [чесно лого на рукавах трохи здешевлювали стильну та красно-гарно-амбрешну реперку]. Йой, най буде!

Alina Pash стала щонайменше “другою стравою” музичного свята YUNA 2021. Запалила вчора «Босорканю» так, що навіть у тих, хто нічого про неї не чув до того, щелепа впала на підлогу. Насправді наживо, з танцями, з емоцією, з історією артиста. Взагалі дивно, що за 2 роки підготовки організатори премії не спромоглися всім артистам “підказати” та “допомогти” підготувати такі ж потужні номери (хоча ми розуміємо, що підготовка виступу повністю лягала саме на артистів). Щодо образу артистки – сказати немає чого, бо це її власний #стильний_стиль . Якщо раніше музичний артефакт “Енергія Карпат” асоціювався з Русланою, то після вчорашнього вечора його можна передавати Аліні.

Позитив вже без Надії, але все ще з «MOZGами». Інтерв’ю роздавав багато; виглядав стильно; під час вручення спеціальної премії YUNA поговорив “ніачьом” з Павлом Шильком. Але так і не зміг спростувати плітки, що MOZGI та SECRET service менше цікаві для YUNA ніж MONATIK corp ??‍♂️

Lida Lee порушила “неписане” правило червоних доріжок, килимів та ковриків – вдягнула сукню “в тон” покриттю зіркової стежки. Дуже яскрава, мила, приваблива [але не на цьому фото] айЛідаліділідалайлі [якось так представили артистку ведучі червоної доріжки] стала «відкриттям року». Але кому ще давати? Напружитися можна було, бо жодної українськомовної прем’єри у Lida Lee до сьогодні не було, а премія себе називає саме національною… тай таке…

Квіткова Nino, поки що, без номінацій, але все ж попереду. Потенціал, менеджмент та фанбаза присутні.

Тріумфатори премії TVORCHI і на доріжці, і на сцені відчували себе максимально комфортно. Здається, у премії YUNA нові улюбленці. Креатори (як себе називають хлопці) вперше номіновані, а вже з трьома статуетками: «поп-гурт року», «найкращий електронний хіт» та «альбом року». Говорити про якість створеної гуртом музики можна довго і виключно з позитивного боку. Чого не скажеш про живі виступи… “Масивні дабли” – це те, що найбільш чітко було чути у концертній залі… і аж ніяк чистий голос соліста. Але це досвід. TVORCHI набираються його швидко. Молодці!

Артем Пивоваров у одному з образів з відео на пісню “Рандеву” був одним з найцікавіших персон для журналістів на доріжці. Він, як і TVORCHI, був вперше номінованим та одразу став лауреатом головної (на думку багатьох експертів) номінації «Пісня року». Співак закривав премію неймовірним номером-перформенсом, від якого мурахи були у всіх. Артем чи не єдиний показав на сцені справжні емоції щастя, бо його шлях до визнання був непростим. Про сльози та промову співака не написав тільки ледачий. Але ми, з боку глядача та критика премії водночас, хотіли б подякувати Пивоварову за справжність у спічі, за підготовку та старання дати більше глядачу ніж вимагалося від самого артиста та його команди. Відсутність режисера-постановника премії, а разом із ним професійного сценариста [діалоги ведучих дійства вражали кількістю дурних та навіть образливих жартів] кепсько позначилися на якості звуку, віджеїнгу, контролю фінального живого кадру.

Далі буде…

За фото вдячні порталу JetSetter.