«З Новим роком, милий!», – франківська співачка випустила різдвяний мініальбом

«З Новим роком, милий!», – франківська співачка випустила різдвяний мініальбом

«З Новим роком, милий!», – франківська співачка випустила різдвяний мініальбом

Всесвітньовідомий Щедрик та українська різдвяна пісня зазвучали по-новому. Франківська співачка SANNA випустила різдвяний міні-альбом з сучасним аранжуванням та в джазовому стилі. 

На українській сцені SANNA дебютує з мініальбом «З Новим роком, Милий!». Альбом включає три різдвяно-новорічні треки в джазовому стилі українською та англійською мовами. Кожна з пісень унікальна ексклюзивним звучанням та супроводом музичних інструментів.   

Перші дві пісні – власні сучасні переспіви на всесвітньовідомий «Щедрик» та різдвяну пісню «Тиха Ніч» двома рідними для співачки SANNA мовами – українською та англійською. Третя пісня, авторська під назвою «З Новим роком, Милий!», яка і є назвою альбому. Всі три треки виконані в легкому джазовому стилі та пройняті затишною різдвяною атмосферою.   

«Те, над чим ми так довго працювали! ПРЕМ’ЄРА не однієї, а одразу ТРЬОХ новорічно-різдвяних пісень. Нехай цієї зими вам буде тепло й затишно. Слухайте та насолоджуйтесь!», – написала виконавиця в своєму Instagram. 

Дата прем’єри 21 грудня теж була вибрана невипадково. SANNA прагне, щоб Україна відзначала свято Різдва Христового 25 грудня, як це прийнято в усьому світі. Саме тому свій перший міні-альбом «З Новим роком, милий!» співачка з командою вирішили презентувати за кілька днів до Святвечора та Різдва.

«Я мрію, щоб наша Україна розвивалась і процвітала. Мрію, щоб українці почали святкувати Різдво 25 грудня, як це роблять в усьому світі. Сподіваюсь, зовсім скоро ми дійдемо до цього!», – розповідає SANNA.