Zelenooka презентує нову роботу про кохання двох колишніх. У головних ролях — дві дівчини

Zelenooka презентує нову роботу про кохання двох колишніх

“Настав той день — тепер ми колишні, один у одного в чорному списку” – починає нову історію співачка Zelenooka.

Новий сингл артистки «Нас немає вже» – це сторітелінг про втрату кохання та самотність колишніх закоханих, який підсилюється сильним емоційним рефреном: «Нас, нас, нас, нас, немає вже! Як, як, як, як, нам байдуже?».

У новому синглі артистка вдається до експериментів та заграє із елементами рок-музики. Це гітарні рифи, ритмічні барабани та збалансовані синтезатори, що закладені у звучанні треку. Саме такий саунд тонко підкреслює сильний та емоційний вокал Zelenooka. 

Разом із синглом співачка презентує емоційно-психологічне муд-відео. Нагадаємо, що за освітою Zelenooka – акторка і закінчила Харківський національний університет мистецтв ім. І.П. Котляревського.

“Мені здається, що під час зйомки, я прожила знову історію, яку описувала в пісні і остаточно відпустила.  Це не традиційна історія до якої всі звикли, а про що саме йдеться, запрошую вас самих подивитись у відео-роботі”, – ділиться Zelenooka.

За сюжетом муд-відео – це історія двох людей, що розповідається у двох часових проміжках минулого та сьогодення. Минуле передає ностальгічні згадки про “нас”, а сьогодення – одиноку самотність. Протягом усього відео  артистка проходить різні емоційно-психологічні стани: нерозуміння чому так сталося, ностальгії, пустоти, злості та байдужості.

Слухати пісню можна на всіх майданчиках.