«Зовсім не боляче» – Сергій Мартинюк, відверто про закінчення стосунків

«Зовсім не боляче» – Сергій Мартинюк, відверто про закінчення стосунків. Фіолет

«Зовсім не боляче» – Сергій Мартинюк, відверто про закінчення стосунків. Фіолет

Гурт Фіолет презентує нову відеороботу «Зовсім не боляче». Трек вважається одним з найінтимніших та найвідвертіших в дискографії бенду, і присвячений завершенню стосунків лідера гурту, Сергія Мартинюка. Після того як пісня отримала багато схвальних відгуків та гарячий фідбек від фанів, колектив вирішив зафільмувати цю історію.

«Зовсім не боляче» стала своєрідною епітафією моєму шлюбу та історії стосунків, яка тривала сім років. Написана в один із найважчих життєвих періодів за мої тридцять три з половиною, коли потрібно було визначатися, що робити далі і чи робити щось взагалі. Рядки та мелодія з’явилися на кухні квартири мого друга, де я на той момент тимчасово жив. Я не до кінця розумів, чи готовий ділитися цим зі світом чи ні, і чи взагалі в майбутньому зможу виставляти на загал окремі подробиці особистого життя, як робив це до того. Важко сказати, просив я цією піснею вибачення, виправдовувався чи просто намагався остаточно поставити крапку і рухатися далі, проте, це та історія, при написанні якої найменше думалося про формати, цільову аудиторію, хітовий потенціал та промо-меседжі – розказує Сергій Мартинюк.

Режисером кліпу виступив Віталій Карабань. Відео фільмували на плівку 8 мм., проявляли і оцифровували її в США. Знімальний процес тривав два дні в улюблених для соліста куточках Києва: Труханів острів, Софіївська площа, Шевченківський район. Головну героїню зіграла актриса кіно Альбіна Гончар. Пошуки тривали недовго, оскільки в гурту було бачення, якою повинна бути актриса, запропонував Альбіну режисер і Сергій Мартинюк одразу ж її затвердив.

р«Зовсім не боляче» – Сергій Мартинюк, відверто про закінчення стосунків. Фіолет

“Коли справа дійшла до зйомок відео, я інтуїтивно відчував, що хочу плівку з її теплом та справжністю. А ще маленьке, красиве кіно про відчуття скороминучості щастя і черговим нагадуванням про цінність кожного дня і досвіду. Мені сподобалося.” – ділиться фронтмен гуртту