Art Demur — LOVE: ретроспектива кохання в дебютному EP

Art Demur "LOVE": ретроспектива кохання в дебютному EP

Напередодні дня всіх закоханих, артист Art Demur презентував свій дебютний мініальбом, натхненний 80-ми, який містить чотири історії кохання різних кольорів та відтінків.

Найголовніший сингл Love — про грайливе кохання та флірт. Season Boy — про сексуальну пристрасть і хлопця, який захоплюється стосунками на одну ніч, “Зачарую” — про ніжне і тепле кохання, коли ти відчуваєш, що не можеш провести жодного дня без людини та “Reality” — про згасаючу любов і момент, коли шляхи розходяться.

До слова, з піснею Love співак брав участь в національному відборі на “Євробачення-2023”, а інша композиція Season Boy відома слухачам з відбору на “Євробачення” у Сан-Марино 2022. 

Альбом є ретроспективою яскравих і незабутніх моментів життя і дає можливість кожному здійснити подорож у часи закоханості чи насолодитися станом, у якому він зараз.

Фанкові гітари, яскраві струнні, синкоповані басові лінії, синтезатори, та душевний вокал створюють бадьорий, веселий  та дещо ностальгічний настрій, яким можна насолоджуватися, їдучи за кермом автомобіля чи гуляючи містом.

“Вже майже рік українці живуть у повномасштабній війні. І якщо цей альбом може подарувати тепло, радість, та крутий настрій — я буду щасливий”, — коментує артист.

Артем також розповів, що від початку повномасштабного вторгнення, він працює в міжнародній гуманітарній організації Project HOPE, що допомагає закладам та працівникам охорони здоров’я по всій Україні.

Нагадаємо, що Art Demur (Артем Мурач) — учасник пісенного талант-шоу “Голос країни”, а також має досвід виступу на сцені “Євробачення”. У 2017 році він виступав у бек-вокалістом у складі команди Австрії, а 2022 року брав участь у національному відборі “Євробачення” від республіки Сан-Марино із піснею Season Boy.