Блогер SVECHKORENKO дебютував із піснею «паперові», яку присвятив своїй нареченій

Блогер SVECHKORENKO дебютував із піснею «паперові», яку присвятив своїй нареченій

Популярний блогер і інфлюєнсер Роман Свечкоренко випустив трек «паперові», який став музичним подарунком його коханій на весілля. У створенні попкомпозиції брав участь гурт MOLODI. Разом із піснею артист презентує муд-відео з найщасливішими моментами з весільної церемонії.

«паперові» — це відображення історії кохання Роми та Лери. «У цьому треці я співаю про наші почуття одне до одного, але вірю, що слухачі зможуть провести паралель зі своїми стосунками», — каже SVECHKORENKO.

На думку Романа, головна ідея пісні актуальна для кожної романтичної пари, але не всі готові її прийняти. Вона полягає у словах «Я буду поруч з тобою, так само як ти, навіть якщо це все буде не назавжди».

«Ми як люди дані одне одному на певний час. Хтось у стосунках перебуває рік, хтось — два, 10 або 20. Я не знаю, скільки ми будемо разом із Лерою. Це мій другий шлюб. Я б дуже хотів, щоб він був довготривалими, і буду все для цього робити. Але розумію, що, на жаль, якою б сильною не була любов, стосунки можуть закінчитись, бо життя непередбачуване. Якщо тримати цю думку в голові, то починаєш цінувати кожну хвилину поруч із коханою людиною ще більше. І тільки так можна бути щасливим у стосунках», — додає SVECHKORENKO.