Cape Cod – Лети

Cape Cod - Лети

Cape Cod - Лети

Через три роки після виходу альбому «Echoes», Cape Cod повертається з танцювальною електро-поп музикою: легкою, впевненою, надихаючою і не позбавленої смислів. Саунд-продюсер Максим Сікаленко переосмислив звучання своєї творчості, не змінивши свого стилю і додавши в нього кілька цікавих деталей. Так в оновленому проєкті Cape Cod з’явився вокаліст Олексій Савєнков, який додав проєкту вокального поп-звучання. А треки тепер звучать не тільки англійською мовою, але й українською.

Максі-сингл «Лети» – нова відправна точка проєкту Cape Cod, з якої все тільки починається. У реліз увійшло два треки на українській і російській мовах – «Летіти» і «Лететь».
«Лети» – це вокальний електро-поп трек, що розповідає про проблеми в романтичних стосунках, які потрібно сприймати легко, як сон.
Разом з релізом максі-синглу також вийшло music video. Це режисерська спроба Сергія Мисака візуалізувати емоційний посил композиції – легкість і безтурботність. Вуличні декорації, атмосферні заходи і світанки, прогулянки з друзями і домашні вечірки, а також почуття сьогочасної закоханості і літньої мрійливості. Все це резонує в єдину картинку з треком.

Також в кадрі з’являються учасники проєкту, яким у відео випала роль грати самих себе і показати як тепер звучить і виглядає Cape Cod на живих виступах. Кадри в стилі live-виступу розбавили сюжетну лінію двох пар.

За словами Максима Сікаленко, восени проєкт презентує ЕР з новими треками, записаний в новому складі, а також його живу презентацію.