DDEVA — «Моє місто»: посвята красі Дніпра та силі містян

DDEVA — «Моє місто»: посвята красі Дніпра та силі містян

Останні два роки актуалізували теми Батьківщини та її важливості для кожного. Мова йде, як і про країну, так і про окремі міста — ті, що були окуповані та зруйновані, та ті, що вистояли та стали новим символом українського спротиву та сміливості їх мешканців. 

Любов та цінність наших міст, з усіх їх принадами та недоліками, на жаль, ми почали цінити лише після 24 лютого 2022 року. Лише тоді, більшість з нас зрозуміла наскільки ми були щасливі та вільні. 

Але ми зробили переоцінку цінностей та зараз віддаємо належне і нашій країні, її містам та містянам. Так, одна з найпопулярніших співачок Дніпра — DDEVA випустила пісню-присвяту рідному місту, яка стала символом сили та свободи. 

«У кожного з нас є місце де ми народились, виросли, де зорі світять яскравіше. Є улюблені вулички, місця. Це місто, де почалося наше життя, де кращі друзі та перше кохання — рідне місто, в яке завжди хочеться повернутися. Ця пісня саме про це, що всі дороги ведуть в місто дитинства», — ось що розповідає про свою пісню артистка

Сингл «Моє місто» став логічним продовженням нового етапу розвитку кар’єри та творчості артистки. Так, її попередній трек «Море» був написаний під час перебування в Італії разом з дитиною та став посвятою українським матерям та дітям, які були змушені виїхати за кордон на початку повномасштабного вторгнення. 

Але, якщо «Море» — це пісня-рефлексія та роздум про те, що робити, то «Моє місто» — гімн абсолютної любові та прийняття свого коріння. Цей трек присвячений усім мешканцям незламного Дніпра та тим, хто просто любить це величне та складне місто: «Включіть цей трек під час поїздки чи прогулянки Дніпром, повірте мені, ви ніколи не забудете цих емоцій», — радить усім слухачам DDEVA

Пісня-посвята Дніпру, новий гімн містян вже доступний на усіх стримінгових майданчиках.