Сучасний український хіп-хоп: Piv Tona – Хвилі

“Чого ти вартуєш насправді?” – саме така ідея закладена у новий трек “Хвилі” українського хіп-хоп виконавця, музиканта Piv Tona

“Коли ми незадоволені результатом своїх зусиль, ми звинувачуємо все, але тільки не себе. Насправді, ти просто мало старався. Слова потрібно підкріплювати діями, працювати та йти вперед, все залежить тільки від нас самих.”

“Хвилі” – це роздуми, питання до себе. Пісня натякає, що потрібно діяти зараз, не втрачати дорогоцінний час на роздуми та робити все можливе, заради себе та своєї мрії. Кожен із нас – сам творець власної долі, тож все у наших руках. 

Piv Tona – український хіп-хоп музикант, виконавець, який лише рік назад створив власний музичний проєкт, та вже встиг заявити про себе з піснями “Олімп” та “Час”. Кожен його текст – це власні думки та моменти життя автора, якими він ділиться з аудиторією. Близькі кожному, відверті та справжні – такими бачать його пісні, вони відгукуються у серцях, знаходять своїх слухачів, мотивують або дають рішення. Це і була мета Piv Tona, адже творчість існує для того, щоб надихати.