Дебют від NICOLE: прихильниця співачки KOLA презентувала мотивуючий хіт

Дебют від NICOLE: прихильниця співачки KOLA презентувала мотивуючий хіт

Юна співачка NICOLE презентує дебютний сміливий трек “Разом нас мільйони”. 10-річна виконавиця представила слухачам пісню від автора Олексія Малахова, який відомий своїми хітами для Олі Полякової, Діми Коляденко, Євгенії Власової та інших зірок. 

За словами NICOLE, мотивуючим фактором її старту у творчості стала улюблена співачка KOLA, з якою вона особисто знайома. 

“Я дуже вдячна  KOLA, яка для мене є великим прикладом розвитку справжнього артиста. Крайня наша зустріч та її підтримка, дала мені впевненість, що саме зараз я на правильному творчому шляху! Тому, я вирішила не відкладати на потім і дати життя цій неймовірній пісні “Разом нас мільйони”! Вона про силу, єдність, підтримку, про те, що в кожного з нас є особливий талант – сяяти та досягати мети, незважаючи ні на що!”, – коментує юна співачка. 

У підтримку своєї дебютної прем’єри NICOLE презентувала танцювальне mood video. Режиссерами відеороботи виступили Данило Желдак та Аліса Панчук. У сюжеті можно побачити позитивно-танцювальний вайб артистки разом з її друзями. 

“Мені дуже подобається співати, і я можу сказати, що я цим живу! Моя мрія про велику сцену завжди була моїм найбільшим натхненням, і я вдячна за кожен момент, коли можу ділитися своєю музикою з вами, моїми улюбленими глядачами!”, – зазначає NICOLE.

Нагадаємо, THE BLOSSOM презентує запальний трек “Гулянки” від авторки хітів “Душу та “Колихала” Oxana Trach.