DISTRESS та сингл “Лезо” – гостра критика хейтерів та безідейних українських артистів

DISTRESS та сингл “Лезо” - гостра критика хейтерів та безідейних українських артистів

Трек “Лезо” є зверненням до артистів, у яких після 24 лютого нічого не змінилося у творчості та поглядах. А також до стандартно до хейтерів, які вже міцно впродовж багатьох років засіли образом антогоніста у реп культурі. 

“Я знаю багатьох українських артистів які робили музику російською, і після початку війни або продовжили робити на мові ворога, або закінчили творчу кар’єру через небажання переходити на українську мову, при цьому критикуючи мене за погляди у цьому питанні. Я вважаю, що немає місця російській мові в українській культурі, це єдиний правильний вибір для артиста сьогодня”, – говорить сам артист.

Трек наповнений різними флоу, змінами в аранжуванні та запам’ятовуючимся приспівом. Вже знайоме трохи брудне в гарному сенсі звучання DISTRESS з попереднього синглу “Не відчуваю” вже здається стане головною фішкою артиста. 

“Я завжди експерементував зі звуком, голосом, флоу. В кожен трек намагаюся додати якусь нову фішку, якою цього разу стала різка зміна емоційності протягом треку”, – ділиться DISTRESS.